Prehlad (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Lara78 -> Prehlad (29.7.2005 19:12:50)

Pozdravljeni vsi na forumu!:bravo:

Sem prvič noseča:nosecka: in sem trenutno v 8 tednu. Z možkom sva si pikico izjemno močno želela in sedaj je pri meni :metulj:

Sem se pa ta teden prehladila in vas sprašujem kaj si lahko pomagam, ko pa ne bi želela jesti kakih tablet, da ne bi škodila moji pikici????:zmeden2:

Ta vročina me dvojno uničuje... veliko pijem in počivam, ter si pomagam z vitamini v obliki limone... kaj je še za naredit???

Lp,




Tiamo -> Prehlad (29.7.2005 19:16:47)

probaj še z medom..

drugače lahko vzameš lekadol, samo si napisala, da se s tableti ne bi prakticirala.





lex -> Prehlad (29.7.2005 19:39:05)

česen prepraži na olju, olje nakapaj na žličko sladkorja in pojej, potem pa pod odejo se spotit in ni :hudicek: da bo boljše. Česen je izjemno učinkovit in naravni antibiotik.




nana 27 -> Prehlad (29.7.2005 20:45:30)

-veliko veliko pij (nesladkan čaj),
-pojej veliko sadja, bogatega s C vitaminom,
-jej med,
-kupi si tablete od medexa za lizat (propolis) -pomagajo, da te ne bo bolelo grlo,
- prežgi sladkor in ga zalij z mlekom (popij),
-počivaj in še enkrat počivaj!

Meni je vse to pomagalo, ko sem bila tako na začetku nosečnosti kot ti. Nisem pa nikoli posegla po tabletih, niti po lekadolu, če res ni bilo zelo hudo.

Tudi jaz sem vseskozi verjela, da je česen zdravilen, ampak sem bila na drugem forumu opozorjena na to, da z nas :nosecka: ni dober, ker povzroča krče maternice. Dober je le kot začimba.

Čimprej se pozdravi!




tina104 -> Prehlad (30.7.2005 13:38:15)

Tudi jaz sem bila v začetku nosečnosti prehlajena, sicer pozimi, tablet nisem nobenih jedla, razen šumeče C-vitamin sem si kupila. Poleg tega sem ogromno pila (vodo in v glavnem sadni čaj), pa med sem jedla - sam in pa v toplem mleku, pa limone in drugo sadje.




Lara78 -> Prehlad (30.7.2005 13:51:01)

Hvala za nasvete... danes sem bolje.. čeprav me vročina zdeluje še dodatno.. veliko pijem... in sedaj grem na počitek... mi je prav hudo, da ne grem kam ven, da bi se lahko normalno ohladila.

Še enkrat hvala za nasvete... ap veselo nosečnost vam želim :sloncek:




Stran: [1]