Kako najti lastnika tel. številke? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


filipina -> Kako najti lastnika tel. številke? (27.9.2010 23:23:45)

??? Zanima me kako naj najdem lastnika mobilne telefonske številke?Sem poskusila na stričku googlu, pa ...nisem najbolj spretna[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley9.gif[/image]




Kerensa* -> RE: Kako najti lastnika tel. številke? (28.9.2010 5:57:55)

Če ga ni v telefonskem imeniku, če gre za predplačniško številko in če gre za osebo, ki številke ne uporablja javno (npr. Internet, oglasi ipd.), potem lahko lastništvo ugotoviš samo preko poznanstev.




mamamajča -> RE: Kako najti lastnika tel. številke? (28.9.2010 9:02:40)

Če je številka 041/ 051/ 031, potem pokliči na 080 4131 in prosi, če ti jo preverijo.
Ker tudi uporabniki mobipaketa imajo možnost za objavo podatkov, če to želijo.

Za simobilove in ostale pa žal ne vem.




malilump -> RE: Kako najti lastnika tel. številke? (28.9.2010 11:36:25)

Če je Simobil:

080 40 40 40
info@simobil.si

Tudi sama sem zadnjič iskala nekoga, ki je imel preveč časa in je vztrajno klical mojo številko. Ker ni naročnik, ampak ima predplačniški paket, ga lahko iščem še 100 let...




Freya88 -> RE: Kako najti lastnika tel. številke? (28.9.2010 12:35:05)

Mozno je tudi preverit v Telefonskem imeniku, ki ga dobis na posti... za na comp! Ves kaj mislim? Tam se sama nasla ze nekaj nadobudnezev, ki imajo prevec casa...!




malilump -> RE: Kako najti lastnika tel. številke? (28.9.2010 12:48:20)

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Mozno je tudi preverit v Telefonskem imeniku, ki ga dobis na posti... za na comp! Ves kaj mislim? Tam se sama nasla ze nekaj nadobudnezev, ki imajo prevec casa...!


Na www.itis.si bo hitreje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




luka jan -> RE: Kako najti lastnika tel. številke? (28.9.2010 14:30:57)

Kaj pa če pokličeš na klicni center tistega operaterja, kjer ima lastnik te številke pred ali naročniški paket?
Če je dovolil objavo številke vedo kdo je, samo, ali ti to povedo???[sm=zmeden.gif]




Felicita -> RE: Kako najti lastnika tel. številke? (28.9.2010 14:44:06)

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Kaj pa če pokličeš na klicni center tistega operaterja, kjer ima lastnik te številke pred ali naročniški paket?
Če je dovolil objavo številke vedo kdo je, samo, ali ti to povedo???[sm=zmeden.gif]


a) kako veš da ima naročniški in ne predplačniški paket

b) kako veš pri katerem operaterju je, odkar se številke med operaterji prosto prenašajo?

google, telefonski imenik, kej več idej pa nimam... mogoče če ga pokličeš s kake druge telefonske nazaj?




lubibubica -> RE: Kako najti lastnika tel. številke? (28.9.2010 14:47:03)

Pri katerm operaterju se nahaja številka lahko preveriš na
http://www.npch.si/scripts/find_number.php





luka jan -> RE: Kako najti lastnika tel. številke? (28.9.2010 16:24:19)

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Kaj pa če pokličeš na klicni center tistega operaterja, kjer ima lastnik te številke pred ali naročniški paket?
Če je dovolil objavo številke vedo kdo je, samo, ali ti to povedo???[sm=zmeden.gif]


a) kako veš da ima naročniški in ne predplačniški paket

b) kako veš pri katerem operaterju je, odkar se številke med operaterji prosto prenašajo?

google, telefonski imenik, kej več idej pa nimam... mogoče če ga pokličeš s kake druge telefonske nazaj?



a) ne veš, pač pokličeš in poveš samo številko
b) pokličeš vse klicne centre, pa izveš [sm=smiley36.gif][sm=smiley1.gif] ali pa vtipkaš v zgoraj podano povezavo[sm=smiley1.gif]




Kerensa* -> RE: Kako najti lastnika tel. številke? (29.9.2010 2:03:32)

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan
Če je dovolil objavo številke vedo kdo je, samo, ali ti to povedo???[sm=zmeden.gif]

Če je dovolil objavo številke, potem je le ta, skupaj z njegovim imenom, priimkom in naslovom stalnega bivališča, v javnem telefonskem imeniku.
Lahko je pa tudi naročnik, pa objave številke ni dovolil. V tem primeru operater ve, kdo je lastnik številke, vendar ti na informacijah ne bodo povedali.




CatJa -> RE: Kako najti lastnika tel. številke? (29.9.2010 5:54:10)

IZVIRNO SPOROČILO: malilump

Tudi sama sem zadnjič iskala nekoga, ki je imel preveč časa in je vztrajno klical mojo številko. Ker ni naročnik, ampak ima predplačniški paket, ga lahko iščem še 100 let...



Jaz sem imela enkrat primer, ko je nekdo težil, čeprav sem mu trikrat povedala, da nisem oseba, ki jo išče. Ko ni odnehal, sem poklicala operaterja, ki ga je opozoril, da ga bodo v primeru da še enkrat pokliče ali pošlje SMS, izklopili. V bistvu me niti ni zanimalo kdo je, ker se mi je čudak celo predstavil, in tudi vem, da tarča nisem bila jaz osebno, ker me je skoz imenoval z **** imenom, ampak ker ni odnehal, ker je mislil, da se pač tista **** tarča heca in noče priznat, da je ta, ki jo hoče, sem se pač poslužila tega.




Stran: [1]