Zatekam (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


KiSsMyAsS -> Zatekam (30.7.2005 19:50:03)

Punce prosim svetujte mi, ker nimam pojma kaj naj. Danes sem opazla da so mi spodaj noge full zatekle, pa nism stala na nogah, ampak sm sedela. S cem si naj pomagam ?? :((:((




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.7.2005 20:03:22)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




monči -> Zatekam (30.7.2005 20:59:02)

ojla
tudi jaz imam zatečene noge, G mi je svetoval počitek(noge gor), magnezijeve tablete, veliko tekočine in čim manj oz. nesoljeno hrano. Sej verjetno veš, da obstaja nevarnost preeklampsije.




Anonimen -> Zatekam (30.7.2005 23:08:14)

Čim več imej noge gor (pomembno je, da so višje od glave). Meni na koncu ni niti to več pomagalo, sem imela zadnji mesec noge kot :sloncek:




Seven* -> Zatekam (31.7.2005 14:14:17)

Meri si pritisk. Ce je pritisk ok, ni razloga za preplah.


Noge namakaj v mrzli vodi, cimvec lezi v vodoravnem polozaju, pomaga tudi masaza in kompresijske nogavice..




dunja1 -> Zatekam (31.7.2005 14:19:01)

V prvi nosečnosti sem začela zatekati v 27.tednu in potem sem imela grozne noge ves čas do konca,kljub temu,da sem skoraj ves čas počivala z dvignjenimi nogami.
Zdaj pa včasih do večera nimam časa niti sede pojesti,saj sem ves čas z mojim malim.Pa mi noge nič ne zatekajo.Pri meni se je torej teorija o počitku izkazala za zgrešeno.
Ti pa verjetno zaradi vročine zatekajo še bolj in bo potem boljše,ko se bo malo shladilo.




Stran: [1]