Avtosedež Maxi cosi v BC (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


a&m -> Avtosedež Maxi cosi v BC (30.7.2005 21:27:32)

Ojla,
V BC imajo ta mesec akcijo Maxi cosi avtosedežev, pa me zanima če katera ve, če imajo veliko barv na izbiro?

Če je katera slučajno kej vidla!
V prospektu piše da, samo nikoli ne veš.

lp




Anonimen -> Avtosedež Maxi cosi v BC (31.7.2005 8:30:16)

Jaz sem bila v petek na Rudniku in se mi je zdelo, da jih je kar veliko. Nisem pa konkretno gledala. Poleg tega lahko imajo 10 barv, točno tiste, ki jo želiš, pa ne. Zato bo najboljše, da greš sama pogledat.

PS: imajo pa enega roza-rožnatega, meni osebno full grdega, sem se vprašala, ali to sploh kdo kupi :)-




a&m -> Avtosedež Maxi cosi v BC (31.7.2005 14:12:07)

OJ,
ja sej se bom kar jutri odpravla, čimprej tem bolš.

Ja ti verjamem, kakšni so res čudne barve.

lp;)




modrooka -> Avtosedež Maxi cosi v BC (31.7.2005 16:07:21)

Punce,
a mogoce veste, a imajo Romerja se znizanega al je bil sam do konca julija... :ups:

lp




spacey -> Avtosedež Maxi cosi v BC (31.7.2005 16:43:04)

Modrooka, po moje je bil samo do konca julija .. vsak mesec imajo en sedež v akciji (se mi zdi :ups: ).

Jst pa zdej oklevam glede Roemerja, ker je zadnjič Selena pravla da v njenem avtu sedež "pleše" in ni fiksen. Tako, da sem sedaj kr malo v dvomih in že razmišljam o Maxi Cosi, še raje bi ga pa imela s patentom Isofix. :)

Evo še link do debate: http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=49433&idk=100

Lp
:kuza:




kofetek2010 -> Avtosedež Maxi cosi v BC (31.7.2005 16:52:22)

v primeru, da "pleše" je avtosedež ravno toliko kriv kot sedež na katerega se montira :)-

sem si izkusila že, ko je bil sin še majhen in je v mojem avtu bil stolček kot po meri, v moževega pa ni nikakor pasal :( aja, Römer King je bil ta naš hec takrat :)-




lin -> Avtosedež Maxi cosi v BC (1.8.2005 10:18:17)

Odvisno od poslovalnice,reciomo ko je bil Zapp-voziček v akciji so meli v Kopru samo bež barvo v Ljubljani pa skoraj ali kr vse:zmeden:




Tinna -> Avtosedež Maxi cosi v BC (1.8.2005 19:14:27)

Ja Lin v Gorici pa niti enega. Akcija pa taka!:zmeden:




Anonimen -> Avtosedež Maxi cosi v BC (1.8.2005 20:16:18)

Jana, ne bo držalo. Romerja sem montirala oz. videla montiranega v štirih avtomobilih in gornji del je pri vseh plesal. Vsaj za moje pojme.
Je pa verjetno relativno, kaj za koga pomeni pleše.

V BC imajo ta mesec v akciji Romer King ts plus, torej novejši model od tistega, ki je bil v akciji prejšnji mesec. Če katerega artikla nimajo, vam ga lahko naročijo iz kake druge prodajalne. Enostavno poveste prodajalki, naj pokliče trgovskega potnika, ki vam ga najkasneje v enem tednu dostavi. Če prodajalka tega ne želi, zahtevajte poslovodkinjo trgovine.

Sicer pa - jaz sem našla sedež. Zdaj samo čakam, da mi ga prinesejo iz Nemčije. In sicer Romer duo plus, sistem isofix, za 230 eurov. Za ne verjet, kakšna razlika v ceni.
Ta drugi sedež, ki sem ga gledala pri nas, in je bil 60 jurjev, pa je bil kiddy life plus in je v Nemčiji 124 eurov!!!! Kakšno odiranje.




Stran: [1]