spodnji del trenirk, hlače...za 5-letnico - kje največ izbire? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Nika v službi -> spodnji del trenirk, hlače...za 5-letnico - kje največ izbire? (5.10.2010 15:34:32)

Ve, ki (skoraj) vse veste - kje imajo največjo izbiro spodnjih delov trenirk, hlač? Kakšno ima kaj ponudbo H&M, C&A na tem področju? Sem ugotovila, da moram naši madam pod nujno nakupiti nekaj hlač, ker je revica čisto vse prerasla.

Vsak nasvet dobrodošel. Pa ne iščem neke fensi šmensi robe, čisto navadne hlače za vsak dan za v vrtec in za na igrišče.




jakaracman -> RE: spodnji del trenirk, hlače...za 5-letnico - kje največ izbire? (5.10.2010 15:36:23)

Jaz sem ji kupila v Zari in Okaidi, v HM niso imeli takrat nič pametnega.




Klemy82 -> RE: spodnji del trenirk, hlače...za 5-letnico - kje največ izbire? (5.10.2010 15:36:31)

V Mani poglej, tam se zmeraj kaj najde, pa še neko akcijo imajo zdaj, vzameš 3, plačaš  2 al nekaj takega. 




NEVA-1 -> RE: spodnji del trenirk, hlače...za 5-letnico - kje največ izbire? (5.10.2010 15:49:32)

v Iani imajo super spodnje dele trenirk, hlače pa H&M




ZmajTolovaj -> RE: spodnji del trenirk, hlače...za 5-letnico - kje največ izbire? (5.10.2010 17:52:37)

Mana, Lumpi (Mercator), Sparky (Spar), Next, HM.




Dashenka -> RE: spodnji del trenirk, hlače...za 5-letnico - kje največ izbire? (5.10.2010 18:32:10)

Emporium




tashan -> RE: spodnji del trenirk, hlače...za 5-letnico - kje največ izbire? (6.10.2010 13:38:32)

Če si iz MB lahko skočiš na Tezno k tisti šivilji, ki šiva spodnje dele trenirk za Baby center. Imela naj bi (govorim o inf. iz druge roke) majhno tgovinico in veliko izbiro (vse velikosti in barve) za ceno do 15 €.




Nika v službi -> RE: spodnji del trenirk, hlače...za 5-letnico - kje največ izbire? (6.10.2010 13:43:57)

Hvala vsem za sugestije. Iana, Kanz, Okaidi ipd. so meni za vsakdanje stvari čisto predragi, tako da tja grem kupovat kakšne "ta lepše" zadevice.

Orientirala se bom tako na CP - Špar (Sparky), H&M ter C&A, pa v Mano, Kik in Sport2000 (tudi za tega sem namreč dobila info, da imajo nekaj ponudbe) bi šla pogledat, Lumpija pa sem kupila včeraj v Mercatorju.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Sem iz Ljubljane, tako da mi MB-konec trenutno ne paše v kontekst, ampak kakšna dodatna informacija (kontakt, ime...) bi bila vseeno dobrodošla za kdaj v prihodnosti.




Stran: [1]