Ena malenkost (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Nenya -> Ena malenkost (12.10.2010 11:08:35)

Včeraj sem v tuševi drogeriji mal brskala po košari, ki je obljubljala razne artikle s popustom, med njimi tudi tommy tippe stekleničko za dojenčke, tako res majhno za morda deci tekočine. cena nalepljena gor 2,56€, jo mal gledam in opazim da spodaj v večih jezikih, ne pa slovensko piše free sample. je to sploh zakonito? Sklepam da je bila zraven kakšnega drugega artikla, tako 'za povrh, oni so ju ločili in zdaj to prodajajo posebej. Razmišljala sem celo da bi jo vzela in odkorakala ven, samo ...
Če vam je glih dolgčas napišite svoje mnenje




Kerensa* -> RE: Ena malenkost (12.10.2010 11:11:12)

Dolgčas mi sicer ni, čas pa imam, tako, da... jaz bi vprašala najprej prodajalko, v čem je catch. Če ona ne bi nič vedela (žal take izkušnje s prodajalkami pač imam), bi pa vprašala še poslovodkinjo. Seveda vse to v primeru, da bi to stekleničko želela imeti. Zagotovo bi vztrajala pri napisu "free sample", tako, da bi verjetno tako dolgo "težila", da bi jo zastonj odnesla ven.




zmajaz -> RE: Ena malenkost (12.10.2010 11:11:20)

Ne - prodajanje sicer brezplačnih izdelkov NI zakonito.




*miska.mcc* -> RE: Ena malenkost (12.10.2010 11:12:48)

jaz pa , ce bi imela pravi dan in cas, bi sla nazaj in vprasala zakaj so mi racunali, ce gor pise free.




TomTaylor -> RE: Ena malenkost (12.10.2010 12:27:17)

jz bi pa podala prijavo na tržni inšpektorat. 




TomTaylor -> RE: Ena malenkost (12.10.2010 12:30:00)

Aja, enkrat sem iskala točno določen kozmetični izdelek, pa so imeli samo tester in ker je bil še poln, sem jih vprašala, če mi ga prodajo, seveda z določenim popustom. Prodajalka je preverila, če je ta izdelek še kje v kakšni enoti slučajno na zalogi in ker ni bil, mi je DALA navedeni tester. Sem ga hotela plačat, pa je rekla, da ga NE SME zaračunat.

No, tko, ena čist neumesna prigoda...




Stran: [1]