|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ena malenkost
12.10.2010 11:08:35   
Nenya
Včeraj sem v tuševi drogeriji mal brskala po košari, ki je obljubljala razne artikle s popustom, med njimi tudi tommy tippe stekleničko za dojenčke, tako res majhno za morda deci tekočine. cena nalepljena gor 2,56€, jo mal gledam in opazim da spodaj v večih jezikih, ne pa slovensko piše free sample. je to sploh zakonito? Sklepam da je bila zraven kakšnega drugega artikla, tako 'za povrh, oni so ju ločili in zdaj to prodajajo posebej. Razmišljala sem celo da bi jo vzela in odkorakala ven, samo ...
Če vam je glih dolgčas napišite svoje mnenje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ena malenkost
12.10.2010 11:11:12   
Kerensa*
Dolgčas mi sicer ni, čas pa imam, tako, da... jaz bi vprašala najprej prodajalko, v čem je catch. Če ona ne bi nič vedela (žal take izkušnje s prodajalkami pač imam), bi pa vprašala še poslovodkinjo. Seveda vse to v primeru, da bi to stekleničko želela imeti. Zagotovo bi vztrajala pri napisu "free sample", tako, da bi verjetno tako dolgo "težila", da bi jo zastonj odnesla ven.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ena malenkost
12.10.2010 11:11:20   
zmajaz
Ne - prodajanje sicer brezplačnih izdelkov NI zakonito.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ena malenkost
12.10.2010 11:12:48   
*miska.mcc*
jaz pa , ce bi imela pravi dan in cas, bi sla nazaj in vprasala zakaj so mi racunali, ce gor pise free.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ena malenkost
12.10.2010 12:27:17   
TomTaylor
jz bi pa podala prijavo na tržni inšpektorat. 

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ena malenkost
12.10.2010 12:30:00   
TomTaylor
Aja, enkrat sem iskala točno določen kozmetični izdelek, pa so imeli samo tester in ker je bil še poln, sem jih vprašala, če mi ga prodajo, seveda z določenim popustom. Prodajalka je preverila, če je ta izdelek še kje v kakšni enoti slučajno na zalogi in ker ni bil, mi je DALA navedeni tester. Sem ga hotela plačat, pa je rekla, da ga NE SME zaračunat.

No, tko, ena čist neumesna prigoda...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




ivf
mišaaa

po katerem postopku IVF ste zanosile?

1 (77%)

2 (7%)

3 (5%)

4 (3%)

5 (2%)

6 (6%)


Število vseh glasov: 465

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!