3. razred Peter in volk (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Igre, izštevanke, pesmice...



Sporočilo


dskubin -> 3. razred Peter in volk (19.10.2010 17:57:46)

Ker sem v tujini in daleč od doma, kjer se to nahaja, iščem dobro dušo, ki bi mi bila pripravljena poskenirati slikice iz učbenika za glasbo za 3. razred (mislim da so ene 4 strani) in sicer glasbene pravljice Peter in volk, pa mi poslat na mail.




gita10 -> RE: 3. razred Peter in volk (19.10.2010 18:57:19)

Če se ne bo nihče prej našel bom jaz učbenik dobila v petek, ko otroci prinesejo stvari domov in ti lahko takrat skeniram. Mu bom naročila sicer za jutri ampak kolikor mojega sina poznam močno dvomim, da se bo spomnil prinesti učbenik domov.




dskubin -> RE: 3. razred Peter in volk (19.10.2010 21:12:57)

Iii Gita10, bi ti bila zelo zelo hvaležna. Sej mi to doma imamo, samo sedaj smo v Angliji in nismo prinesli s sabo, je pa to najljubša pravljica mojega sineta. In tu morajo sedaj nest v šolo najljubšo pravljico, pa njemu ni dovolj dobra knjigica, ampak si želi nest prav tele slikice (doma sem mu namreč skopirala pa laminirala, da si lahko ogleduje in obrača po mili volji).




dskubin -> RE: 3. razred Peter in volk (21.10.2010 15:37:28)

Gita10 - sem že dobila, je bla ena knjižnjičarka tako prijazna, da je poskenirala in poslala [sm=bravo.gif] Ampak najlepša hvala tudi tebi za dobro voljo!




Stran: [1]