gibi ploda (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


sabi -> gibi ploda (20.10.2010 11:10:21)

pozdravljene!
Naj mi katera pomaga.sem v 27 tednu nosečnosti in neprestano čutim gibe, tudi ponoči, ko grem na wc brca, zjutraj, popoldne, na sprehodih, non stop in se tudi malo ne umiri, pritisk sicer malo nižji, ampak nič posebnega, ali je to normalno, ker me že kar malo skrbi?
lepo prosim za odgovore.
Hvala in lep dan vsem skupaj




hel32 -> RE: gibi ploda (20.10.2010 11:18:34)

Pozdravljena
Sem v 23 tednu, to je moja 3 nosečnost, plod čutim že od dobrega 15 tedna nosečnosti.
In imam enake "probleme", je namreč tudi zelo aktiven, tudi ponoči me zbudi. jaz mislim, da to ni nič zastrašujočega, je pač bolj aktiven zdaj, ko še ima veliko maneverskega prostora, vsaka nosečnost in vsak otrok sta drugačna, zato je teško primerjat karkoli, 2. je bil bolj zaspanček, in je še zdaj tak.
Ne obremenjuj se preveč, mislim, da je vse v redu z tvojo pikico!
Pa lepo nosečnost!




sabi -> RE: gibi ploda (20.10.2010 11:24:45)

hvala hel32, tudi pri moji prvi nosečnosti so bili brci izrazito manj aktivni, pa je bila deklica, zdaj ko je pa fant, je pa katastrofa, hvala še enkrat.
lp.




vesna_b -> RE: gibi ploda (20.10.2010 11:50:48)

jaz sem imela prvič deklico, pa mi je premikala cel trebuh, dobesedno. čisto vsak je videl, kdaj se mi obrača po trebuhu, ker se je prav očitno naredila "bunka", ki se je premikala čez moj trebuh...




Stran: [1]