trampolin (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Hope2 -> trampolin (22.10.2010 17:25:22)

Ga pospravite čez zimo pod streho, pokrijete s čim? Ga celega pospravite ali le delno? Kdaj ga pospravite, če ga?

Celega nimamo kam dat, pa razmišljamo ali bi samo ponjavo dol vzeli in jo pospravili. A kdo pušča celega čez zimo zunaj?




NEVA-1 -> RE: trampolin (22.10.2010 17:48:36)

celega razdremo in pospravimo v klet, oz. eno sobo , kjer imamo vse živo...




zmajaz -> RE: trampolin (22.10.2010 17:50:56)

Mi smo pospravili mrežo, ponjavo in stebre, obroč s podnožjem bo pa ostal zunaj, ker je preveč dela to razstavljat, notri pa nimamo kam dati. Sosedje so ga pa puščali zunaj, ampak jim je po dveh zimah ful vse preperelo.




Hope2 -> RE: trampolin (22.10.2010 18:12:23)

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Mi smo pospravili mrežo, ponjavo in stebre, obroč s podnožjem bo pa ostal zunaj, ker je preveč dela to razstavljat, notri pa nimamo kam dati. Sosedje so ga pa puščali zunaj, ampak jim je po dveh zimah ful vse preperelo.


Tako nekao smo razmišljali, ampak smo se ob postavljanju tak namučili z drogovi in mrežo, da smo to zdaj mislili pustit. A mreža tudi strohni/preperi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Kdaj ga pa podirate, ob prvem mrazu, snegu?




mojamura -> RE: trampolin (22.10.2010 18:17:09)

prejšnji teden smo ga razdrli ga dali v škatlo in nato v kurilnico na peč




tajtaja -> RE: trampolin (22.10.2010 18:31:51)

Naš je že tudi od sobote razstavljen na prafaktorje in pospravljen v garažo. So dedci "delali" celo popoldne[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image].




zmajaz -> RE: trampolin (22.10.2010 18:34:22)

Mreža tudi preperi ja- to je treba dat dol. Mi smo ga že pospravili kaka 2 tedna nazaj.




anckabancka -> RE: trampolin (22.10.2010 22:15:42)

Mi smo ga ravno dane spospravili "na varno"... V eni uri je bil razstavljen in pospravljen...
Pospravili smo ga že drugič. Ko pa se bo pomladi otoplilo, ga spet sestavimo.

Imam pa eno vprašanje. Ali je katera že kupovala naknadno kakšen del trampolina? Tista modra obloga, ki ščiti fedre je že precej zdelana, pa bi bilo dobro kupit novo. Ali je to sploh možno[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Lara28 -> RE: trampolin (23.10.2010 7:41:41)

Naš trampolin je v "skupni uporabi", uporablja ga kar nekaj otrok in posledično je tudi hitro kaj uničeno. Tisto modro oblogo smo že zamenjali, prav tako 1x mrežo. Vse se dobi po delih. Je pa cena te obloge za 4m trampolin stala okoli 40 eur (že nekaj časa nazaj). Mi smo to kupili v Hervisu, ker smo tam kupili tudi trampolin.




muco -> RE: trampolin (23.10.2010 8:31:31)

Mi smo ga tud že razstavli in pospravli ! .... ampak sam tista modra obloga za fedre stane 40 eur???? [sm=zmeden.gif]
Mislim da smo mi dal 170 eur za cel trampolin .




sončnica14 -> RE: trampolin (23.10.2010 9:21:58)

Mi ga tudi razstavimo in pospravimo na suho. Naredi pa to mož sam v enem dopoldnevu.

Tudi nam je tista modra obroba za čez fedre čisto preperela od sonca in sva kupila novo (res stane cca 40 € za 4 m trampolin) ), pol sva pa kupila še začitno ponjavo za prekrivanje trampolina, da ne bi tudi ta nova tako hitro preperela (ampak ta je stala tudi cca 30 € - hervis [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]) ampak s to pa nisva preveč zadovoljna.
Kupila sva jo za njihov 4m trampolin, ampak je kar malo majhna in jo komaj nategneš tako, da pokrije cel trampolin. Problem pa nastane, ko dežuje, saj skozi njo voda ne gre, posledično se gor nabere vode kot v bazenu.
Pa še praktično ni preveč, saj se nam jo ne ljubi vsak dan gor pa dol dajat.    





Gina -> RE: trampolin (23.10.2010 19:56:27)

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Mi smo pospravili mrežo, ponjavo in stebre, obroč s podnožjem bo pa ostal zunaj, ker je preveč dela to razstavljat, notri pa nimamo kam dati.


Enako. Danes sta ga sinova razstavila in pospravila. Obroč s podnožjem je pod streho, ampak zunaj. Celega si jaz ne bi upala pustit izpostavljenega zimskemu vremenu.




petarda -> RE: trampolin (23.10.2010 20:18:14)

Očitno smo potem mi edini, ki smo ga imeli čez zimo zunaj in tudi letos bo tako. Preperela je pa zaenkrat samo modra obloga za fedre.




Hope2 -> RE: trampolin (24.10.2010 7:27:23)

Pa je naš tudi že v prafaktorjih. sMO MISLILI še pustit, ker sin še vsak dan gor skače, ampak se je glih našel čas in lepo vreme[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. 




froschi -> RE: trampolin (24.10.2010 8:20:10)

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Mi smo pospravili mrežo, ponjavo in stebre, obroč s podnožjem bo pa ostal zunaj, ker je preveč dela to razstavljat, notri pa nimamo kam dati. Sosedje so ga pa puščali zunaj, ampak jim je po dveh zimah ful vse preperelo.


..mi tudi pustimo spodnji del zunaj...za zdaj pa še mali skačeta po njemu...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.10.2010 8:41:17)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




hariba -> RE: trampolin (24.10.2010 10:14:35)

Tudi našega je moj včeraj celega razdrl in pospravil v klet na varno.




lucika -> RE: trampolin (25.10.2010 20:56:44)

koliko pa imate stare trampoline?
mi smo ga kupili lani, pospravili pozimi, pa nam je kljub temu popokalo tam, kjer se mreža natakne na stebre. pa obrobo je tudi boga, s tem da se je uporabljal le dve pomladi/poletji




Peli -> RE: trampolin (25.10.2010 22:03:53)

Mi ga imamo 2 leti, ponavadi ga razderemo, ko začnejo jabolka in hruške dol letet, ga mamo v sadovnjaku in je tam polno os. Je drugače zelo aktualen in je še vedno cel.




NEVA-1 -> RE: trampolin (26.10.2010 8:22:01)

Mi ga imamo tudi dve sezoni in je zaenkrat še cel, nikjer napokan oz. da bi bilo potrebno kaj zamenjati, je pa kupljen v  Metroju, sploh ta obroba o kateri vsi govorite je pri našem še vsa cela




dps1 -> RE: trampolin (28.10.2010 16:56:52)

mi bomo tudi ta vikend pospravili. ostane samo spodnji del, ker ga imamo sfiksiranega v zemljo, ker nam ga je 1x neurje že odneslo daaaaaleeeeeč daaaaaleeeeeč stran in ga celega polomilo. 




KIKI**** -> RE: trampolin (28.10.2010 17:29:08)

Mi smo ga pospravli že ene 3 tedne nazaj.
Spodnji del smo celotni pustili (eno modro zaščito okrog fedr moram še dol snet), mrežo in vse ostalo pa dali na suho.




Stran: [1]