kus kus (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Kuhajmo skupaj



Sporočilo


lan -> kus kus (2.8.2005 17:40:35)

Dajte mi kaksno idejo kako in s cim naj napravim kus kus za tamaucka?
Hvala




lex -> kus kus (2.8.2005 17:48:54)

Prepražiš zelenjavo (malancan, bučke, korenček, paradižnik, papriko, in vse ostalo) zaliješ z vodo in dušiš, na koncu dodaš kislo smetano in začimbe po okusu (bazila, origano, sol, vegeta, česen s poprom,......) in postrežeš s kus-kusom. Je full dobro in midva to jeva v poletnih mesecih ker je osvežujoče.




Anonimen -> kus kus (2.8.2005 18:03:46)

Ja, jaz sem ga včasih Tiborju tudi dala z mesno-zelenjavnimi ali z zelenjavnimi omakami.




piščanc -> kus kus (2.8.2005 19:51:40)

men je všeč tud v juhi, ker se tako lepo napihne

drugače ga jaz pripravim kot prilogo, kot npr. riž




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.8.2005 22:19:56)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Annny -> kus kus (2.8.2005 23:35:20)

Jaz ga včasih zakuham v zelenjavno juho, kombiniram z vsemi možnimi omakami..lahko ga pripraviš tudi z mlekom ali kakavom za večerjo..:)




lidia -> kus kus (5.8.2005 22:08:17)

Lan živjo,

v nekaterih arabskih državah kus kus pripravljajo tako, da spodaj dušijo zelenjavo, al pa še npr.kakšno meso zraven, kus kus pa dajo v sito nad to, tako da se v bistvu naprije te pare in z njo tudi dobrega okusa seveda.

Po mojem se splača poskusit. Drgač pa, zelo dobrega imajo v Maxiju spodaj...jaz sem kupila enga v Intersparu in je zanič. Pa trgovinca z zdravo prehrano na Trubarjevi ga ima tudi.

Morda sem zbirčna, ampak po mojem ni vsak kus kus tisti ta pravi kus kus. Kje ga pa ti kupuješ?

:metulj::metulj:
Lidija in Lukas

P.S. Pa upam, da se po dolgem času spet kaj vidimo.




lan -> kus kus (6.8.2005 21:38:54)

Jaz sem ga kupila v BTC-ju na trznici v eni Bio trgovini in je bil zelo dober.Naredila sem ga pa z zelenjavo in mesom.




frutka_ -> kus kus (6.8.2005 22:29:27)

No, ste tudi meni dali idejo ker ga imam doma in se ga ne lotim!

Bom poskusila!




MINEJA -> kus kus (9.8.2005 9:36:31)

Jaz ga naredim našemu malemu skupaj s sadjem kot sadno kašo. Poleg tega uporabljamo še druge.
- prosena kašo(juha, zelenjavni narstek)
- pira (kruh)
- čičerika (zelenjavna juha),...




Stran: [1]