RE: Najboljše izjave naših malčkov... (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


bybyka_1987 -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (5.1.2013 15:40:14)

hahahaha sem se prow nasmejala [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




čipka -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (15.1.2013 11:51:56)

Pred kakšnim letom s takrat še 3,5 letno hčerko gledava knjigico z živalmi in njihovi mladički. Pa pravi: mami, jes sem bla tut u bušku ane? Pa pravim ja.... In ona pravi kako sem pa not prišla? Jes pa hmmmm.....kaj pa ti misliš?? Pa ona kot iz topa: cez usta!! [sm=jezicek.gif]




m_o_i -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (15.1.2013 12:15:53)

huh, razlaga rojstva je pa meni prihranjena! lepo recem(o ja, me je ze vprasal, kak je iz trebuscka prisel), da sem sla v bolnico, so mi dali pikico in mi prerezali trebuscek.

v nedeljo ga oblacim v predsobi za na sneg(kape, sali in ostala navlaka); pravzaprav mu natikam rokavice na prste.pri se ne 3letniku je to kar zahtevno opravilo... itak je pocel se  16 stvari poleg, jaz penim, ati na steno naslonjen opazuje.
mulc ga pogleda izpod cela, pa pravi: "ka pa govori?"
ono tak, z moskim podtonom "spet nekaj sitnari"

ma sem se mogla smejat(in pazit, da me mulc ne vidi)




Inigo -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (15.1.2013 14:30:28)

še ena dokaj frišna našega 4letnika..

"Babi, a ti si še ful živa?"

hahaha! očitno so meli kako temo na smrt v vrtcu... [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




dreamhorse -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (16.1.2013 10:50:21)

Ha ha.. dober.. sem se precej nasmejala..
Lani ko smo bili na morju, mala (takrat 2,5 l) v vodi brez rokavčkov in ati jo drži,... prideta do roba, se mala prime, ga pogleda in reče : spusti me ti bednik...

V vrtcu so se zadnjič pogovarjali o dedkih, babicah, sestricah, bratcih in ona pove, da bo dobila sestrico Mio (itak, da ne bo), da jo bo ati naredil, ker on to zna [sm=smiley1.gif]

en večer pred spanjem mi je rekla, da hrepeni po novi priložnosti (res ne vem, kje pobira besede)
Zadnjič sva šle (no zdaj je že 3,5 stara) peš iz vrtca in srečava gospoda s psom... In mi pravi, zakaj ga ne sme pobožat, pravim, da ga ne poznama.. in ona meni nazaj.. v stvari si ti za vse kriva.... [sm=zmeden.gif]

V nedeljo, ko je snežilo, gremo na sprehod.. nasproti pride gospa z dežnikom.. Mala pa meni : mami, zakaj ma teta dežnik? Se je zmotila, saj ne dežuje..

Hm, vsak dan imamo kako tako, si jih bom morala res začet pisat, ker to tako hitro pozabiš...




kikasta.kika -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (18.1.2013 13:25:51)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] sm se nasmejala. moja 3 letnica  na rojstnem dnevu od 5 letnice: vsa familija zbrana, starši od otrok... režem torto in me vpraša "mami, zakaj imaš ti tako velik trebuh in majhne cicke?". sem menjala barve . 




Tippi -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (18.1.2013 13:35:54)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

gremo na kavico in "smetanco" (tamala mora tud met svoj kavni servis s smetanco in kakavom posipano), tamala, pappa in jaz. sedimo in naročamo kaj bomo konzumirali, ko tamala prijavi kelnarju: "pappa ma pa velik lulek". [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zardeva.gif[/image] je fant kar debelo pogledal [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] samo mu je pa šlo fejst na smeh [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley4.gif[/image]
imho, kelnarju tega, da je mama srečnica, ni treba glih vedet - samo zgleda je ona drugega mnenja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

je pa to, da ma pappa luleka, povedala že kuharcam v vrtcu in raznim sosedom pri babici [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] po moje je to rezultat tega, da smo imeli situacijo, ko smo bili ločeni do njenega 2,5 leta (in ni videla nagega moškega) in se ji verjetno zdaj zdi fascinantno, da je pappa drugačen spodaj (to smo ji potem začeli razlagat ravno ob tem času - razliko med fantki in punčkami). [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Tippi -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (18.1.2013 13:37:47)


IZVIRNO SPOROČILO: khurde

joooj, jaz si te izjave redno zapisujem [sm=smiley36.gif] pri nekje 3,5 letih je bejba stala v banji in se opazovala (naga, po kopanju)... pa reče: "ne vem, kaj bom naredila s temi mojimi joškami... sploh ne rastejo!"


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Tippi -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (18.1.2013 13:39:57)

A da sem premajhen? A sem spet preveč smrklja pojedel?!
[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
ta je tud huda!




metuljčica87 -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (18.1.2013 14:21:58)

Moj 3 letnik me je pred približno 2ma mesecema spravil v tako zadrego, da upam da me ne bo nikoli več tako [sm=smiley36.gif]

Greva midva sama po trgovinah. In mene res zelo pritisne na veliko potrebo. Drugače sploh ne hodim na javne wcje, takrat je bilo pa res nujno. In seveda gre tamali z mano, kaj pa naj z njim sredi trgovine. no in gre najprej on lulat, potem pa jaz. Pa ko slišiš malega v eno govorit, ni se ustavil niti za sekundo, bolj kot sem mu govorila naj bo tuho, bolj je on govoril. In kako je to izgledalo: "Mamiiii kaj akaaaš??" "Mamiiii kaj ti rita smrdaaaa??" "Mamiiii kaj ti dam papir da si boš rito obrisalaaaa??? Ko sva šla ven sem verjetno izgledala tako [sm=hudicek1.gif][sm=smiley22.gif][sm=smiley9.gif][sm=smiley36.gif]




sunny24 -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (3.2.2013 1:33:42)

Moja ta mala (4 leta) jih tudi poka...

Zadnjič se muckamo z mojim v postli-nč kej, samo crtamo, ta mala gleda risanke v dnevni...Mi2 greva v kuhno, moj si še hlače gor daje, uleti ta mala in jo slišiš: "Tata, lulček ti po narobe stoji"...Jst sem skori umrla od smeha...[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Lani poleti na sprehodu pride nasproti en možakar, kar lepo oblečen, na kolesu in ta mala "ooooo ku si lep stričko pičko"...[sm=smiley9.gif]

Ko je mela 3 leta smo srečali eno gospo, oblečeno v krznen plašč in naša začne full na glas "Mama, lej, teta v kompletu, teta ma komplet"...

Pri sineku smo čakali, da mu popek odpade. Po obisku patronažne me Gaja vpraša "Mama, kdaj bo Izaku lulček odpadu?"...[sm=jezicek.gif]
[sm=jezicek.gif]




Izabelina -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (5.2.2013 21:20:33)


IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Ha ha.. dober.. sem se precej nasmejala..
Lani ko smo bili na morju, mala (takrat 2,5 l) v vodi brez rokavčkov in ati jo drži,... prideta do roba, se mala prime, ga pogleda in reče : spusti me ti bednik...

V vrtcu so se zadnjič pogovarjali o dedkih, babicah, sestricah, bratcih in ona pove, da bo dobila sestrico Mio (itak, da ne bo), da jo bo ati naredil, ker on to zna [sm=smiley1.gif]

en večer pred spanjem mi je rekla, da hrepeni po novi priložnosti (res ne vem, kje pobira besede)
Zadnjič sva šle (no zdaj je že 3,5 stara) peš iz vrtca in srečava gospoda s psom... In mi pravi, zakaj ga ne sme pobožat, pravim, da ga ne poznama.. in ona meni nazaj.. v stvari si ti za vse kriva.... [sm=zmeden.gif]

V nedeljo, ko je snežilo, gremo na sprehod.. nasproti pride gospa z dežnikom.. Mala pa meni : mami, zakaj ma teta dežnik? Se je zmotila, saj ne dežuje..

Hm, vsak dan imamo kako tako, si jih bom morala res začet pisat, ker to tako hitro pozabiš...



umiram od smeha... hrepeni po novi priložnosti... [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (5.2.2013 21:54:54)

Tamala se kopa ze pol ure ... pridem v kopalnico in recem, da mora ven, ker je voda ze mrzla ... in ona (med tem ko sedi v vodi) vtakne en prst v vodo in cisto suvereno rece: "Mami lej sem potipala ... voda se ni mrzla ... res ... castna"

Se pri kosilu pogovarjamo o poroki in vprasava tamalo, ce misli da bi se midva morala porocit in ona ko iz topa ustreli DA! Pa jo vprasava zakaj in ona: "Ce se ne bosta, potem ne bosta imela ljubezni. Kaj bomo pa brez ljubezni?" [sm=smiley36.gif]

Se peljemo z avtom pa nas en izsili in moj zakolne in rece p.i.z.d.a in iz zadnjega sedeza zaslisiva v tistem odmev: p.i.z.d.a ... pa mojemu recem, naj ne govori tako ker ga tamala poslusa in vsrkava vsako besedo ko spuzva ... no pa narediva tamali eno predavanje, da to ni lepa beseda, da se tako ne govori, da tut oci ni naredil prav, ker je tako govoril in da naj naju naslednic kar opozori, ce bova kdaj kaj grdega rekla. No ne mine 10 minut, ko na AC pridemo za 2 kamiona, ki vozita v stric in moj spet zakolne, a tokrat cist potihem, sebi v brado ... in kaj zaslisiva iz zadnjega sedeza? "Oci, nehi p.i.z.d.a.k.a.t!" [sm=jezicek.gif]

Stara je pa 4 leta.




Anonimen -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (5.2.2013 21:56:06)

..




petea -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (25.4.2013 22:31:55)

Naš štiriletnik je ta teden vprašal:
Kdo je rodil prvega človeka?
Odgovora še ni dobil ...


V trgovini z vrtno opremo je bil med drugim razstavljen en kotel za piknik.
''Takšne uporabljajo čarovnice!'' je navdušeno vzkliknil.


Nekaj dni kasneje je videl na sprehodu v mestu črnca.
Rekel je: ''Vem, kako ljudje postanejo črni: gredo v poseben stroj, ki jih obarva.''




mateyka -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (26.4.2013 8:56:52)


IZVIRNO SPOROČILO: petea
Nekaj dni kasneje je videl na sprehodu v mestu črnca.
Rekel je: ''Vem, kako ljudje postanejo črni: gredo v poseben stroj, ki jih obarva.''


ja, reče se mu Afrika. [sm=smiley36.gif]




nyna84 -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (26.4.2013 9:17:52)

Naša tamlajša (4,5 let) je včeraj nakladala možu, da ji je en prijatelj kupil šminke in tisto za nad oči in ne vem kaj še, v glavnem, da mora it tisto iskat.
Mož seveda ni verjel in ji je rekel, da naj gre to povedat še mami, ker da je ta malo bosa.
In tamala se pogleda v noge in izjavi: Ma ne, sej nisem bosa! [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




LittleSun -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (26.4.2013 13:07:24)

S tamalim sva imela sistematski pregled pri 5 letih in že doma sem mu povedala kaj vse ga čaka. Nisem pa vedela, da za pregled pri logopedu dobiva datum in ni isti dan kot sistematski. Pa nama sestra, ko sva z vsem drugim končala vrne zdravstveno in reče, da sva za danes končala, da lahko greva in tamali me pogleda in reče: "Kaj h gluhopedu pa ne greva?"
[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]






Izabelina -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (26.4.2013 13:19:26)

pri nas pa macke mjavkajo, kokoske pa kokoskajo [sm=smiley36.gif] (2,5 leta)




nyna84 -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (26.4.2013 13:23:30)

Aja, naša je zadnjič prijavila, da se modrim ljudjem reče modrci. [sm=jezicek.gif]




Najaa -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (26.4.2013 13:32:58)

Naša tamala (4 leta) je pa zadnjič vidla družino, v kateri je bila mama belka, oči črnec in dve mali črni punčki in je začela kazat na njih in mi govorit, da ima tista teta tri opice. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=zardeva.gif] Očitno so jo črnci spominjali na opice.Seveda je sledilo "predavanje", da so na svetu različne barve ljudi. [sm=smiley36.gif]




hedviga -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (8.5.2013 14:56:05)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Ajoj teli 4-letniki...
Vsak dan je smeh..
Naša tamala ne zna in ne zna rečt "ptič", ampak zmeraj "tpič"... Tamalmu pa ne gre v glavo "sova"...
Smo se zadnjič pogovarjali o sovah:
Š: Miha lej tpiča
M: Ma, ne Špela, to je soba!




uškinamama -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (8.5.2013 15:19:59)

Mams, ti si že tako okrogla, da še v minecraftu ne bi mogla biti.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image]




oka -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (18.5.2013 8:13:24)

Se vozimo in zraven poslušamo originalno verzijo Pekarne Miš Maš in z mojim debatirava kako so včasih znali dobro posnet pravljice itd, itd, itd... In me vpraša moja osemletna dušica:"Mami a si ti to poslušala, ko si bila majhna?". Moj odgovor je bil tak nostalgičen jaaaaa. Sledil je trenutek tišine in potem ugotovitev: "A-ha potem pa je to res stara pravljica".




annai -> RE: Najboljše izjave naših malčkov... (18.5.2013 9:37:22)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] dobri so

no z mojo malo sma prejšnjič šle po stopnicah in se na sredini mala ustavi..pa ji rečem no pridi grema gor..pa mi reče NE MOREM, KRIŽ ME BOLI! [sm=smiley36.gif]

ko kaj noče pa reče...NE MOREM BOLANA SEM, SRČEK ME BOLI..A ČUJEŠ TULE NOTER BUTA! [sm=smiley36.gif]

stara je pa malo manj kot 2pa pol. :)





Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>