Že peti dan (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Redi -> Že peti dan (29.10.2010 7:33:11)

Imam problem, ki se vleče že peti dan. To je driska pri dveh otrokih. Začelo se je že v nedeljo, konča se pa ne in ne.

Klicala sem pediatrinjo, kjer mi je rekla, da če nista omotična ali zaspana, da ni s tem nič narobe. Otroka morata piti veliko tekočine.... in, skratka dala mi je veliko pomembnih nasvetov. Otroka sta res dobre volje in igriva, zato me ne skrbi.

Vas pa sprašujem, s čim ste drisko omejile oziroma končale. Hvala za odgovore? 




ada2 -> RE: Že peti dan (29.10.2010 7:51:08)

čaj iz suhih borovnic, bobi palčke, naribano jabolko malo postano, da dobi rjavo barvo,
ali linex kapsule ali raztopina prolife




lananai -> RE: Že peti dan (29.10.2010 7:57:29)

Pri nas si tudi pomagamo s čajem iz suhih borovnic, brez sladkorja! Pa naribano postano jabolko.




Tipi -> RE: Že peti dan (29.10.2010 8:48:26)

Kompot iz domačih suhih hrušk in probiotiki od Nahrina.




Felicita -> RE: Že peti dan (29.10.2010 8:51:00)

linex forte, najboljš v kapsuli (ne ven stresat) če jo le spravita dol.




Ajra RR -> RE: Že peti dan (29.10.2010 9:05:50)

Tudi nam pomaga Linex forte, ampak, naša mlajša sta še premajhna, jima moram zamešat v sok.




Redi -> RE: Že peti dan (29.10.2010 9:46:44)

Čaj iz suhih borovnic jima kuham že tretji dan. Pa ne pomaga. Bom pa poskusila z jabolki in bobi palčkami.

Linex forte bom prihranila do jutri, če nič ne bo pomagalo.  Hvala za nasvete.




madela -> RE: Že peti dan (29.10.2010 10:36:06)

Tudi pri nas Linex forte pomaga praktično takoj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Ponavadi počakam sammo en dan in če je še drug dan zmeraj driska dam Linex in je boljše.
Sicer pa tudi mi ven iz kapsule stresamo na žličko soka ali čaja in nato še popijejo velik tekočine,ker se ta reč ne raztopi najbolje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




kiss 4 me -> RE: Že peti dan (29.10.2010 11:37:25)

pro life imajo tudi takšne tabletke, ki se raztopijo v ustih. Jaz jih kot bombončke tamalim uturim.




Dadi -> RE: Že peti dan (29.10.2010 22:12:35)

Bobi palčke in Coca Cola.




Najki -> RE: Že peti dan (30.10.2010 17:47:30)

probiotiki mislim da od fidimeda za otroke, pomaga ze prva doza, tudi meni je ze pomagal, sicer pa tudi porjavelo jabolko ali pretlacena banana, bobi palcke, precej slana juha, borovnice, jogurt. Je pa odvisno od intenzivnosti driske, koliko bo pomagalo in kako hitro.




Stran: [1]