Olje 31- JUST (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Olje 31- JUST (8.11.2010 9:06:41)

Sem 30 tednov noseča. Proti večeru imam grozno nemirne noge- stopala. Ves čas jih prestavljam sem ter tja. Prav nič mi ne pomaga. Pijem tudi magnezij. Včeraj pa sem si jih namazala z oljem 31 od Justa in je bilo malo boljše. Ali se to olje lahko uporablja v nosečnosti?




čmrgelj -> RE: Olje 31- JUST (8.11.2010 11:16:02)

- noge si zvečer ko greš spat malce dvigni
- tudi čez dan ko sediš jin poskusi imeti nekoliko dvignjene
- vsekakor ne sedi z prekrižanimi nogami
- partner naj ti zvečer zmasira stopala
- pred spanjem poslušaj pomirjajočo glasbo
Vsekakor se ne bi mazala z zadevami ki mi jih zdravnik ne priporoči, če se že mažeš se rajši prej posvetuj v posvetovalnici




s. -> RE: Olje 31- JUST (9.11.2010 9:38:01)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem 30 tednov noseča. Proti večeru imam grozno nemirne noge- stopala. Ves čas jih prestavljam sem ter tja. Prav nič mi ne pomaga. Pijem tudi magnezij. Včeraj pa sem si jih namazala z oljem 31 od Justa in je bilo malo boljše. Ali se to olje lahko uporablja v nosečnosti?


Lahko, vendar s pazlivejšim ravnanjem- manjša količina.
Ne smeš pa uporabljati izdelkov, v katerih se izloča timol ( npr.materina dušica)




constanca -> RE: Olje 31- JUST (9.11.2010 9:39:57)



Jaz sem ga uporabljala, tudi v zelo majhni kolicini sem ga zmesala z brinovo kremo in masirala. Pomagalo je. Ce me je pa kaksen dan vonj 31 kapljic zelo motil sem pa samo brinovo kremo. Sicer ima tudi mocan vonj, ampak sem lazje prenesla.




saskam -> RE: Olje 31- JUST (12.11.2010 12:06:24)

Vsa eterična olja Just vključno s kapljicami 31, se lahko uporabljajo v nosečnosti. Omejitev je samo v okolici trebuha-torej, ne smemo se masirati okoli in po trebuhu. Omejitev je tudi pri uživanju. Lahko pa jih grgrate, v primeru vnetja grla, ustne votline itd...
Če pa imaš nemirne noge, si lahko pomagaš s kremo Pedicream od Justa. Oblažila ti bo srbež in pomirila noge. Preverjeno!
Vsem želim dobor počutje!




Stran: [1]