Nočna debata... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


nikitta -> Nočna debata... (4.8.2005 1:09:42)

Kerensa, valda, razloži mi kaj te zanima?
Glede cene? Tukaj ne vidim nobenega problema za dogovor.
Res pa ne bi, da zgleda, da delam neko reklamo ali da se dogovarjam. Štima?




Anonimen -> Nočna debata... (4.8.2005 1:11:09)

A, seveda. ni panike. Se bova zmenili na privat, ob priliki. Samo povej mi, kdaj boste začeli s tečaji in kam lahko pridem pogledat to vaše športno društvo?




nikitta -> Nočna debata... (4.8.2005 1:12:35)

ceno za odrasle smo imeli: 3000sit/mesec za otroke, 5000 za študente, 6000 za zaposlene in brezplačno za brezposlene, za 2x na teden po 2 šolski uri!




petra.horzi -> Nočna debata... (4.8.2005 1:13:18)

ej kerensa lih sm se spomnla
kako si pol obrazložila svojmu sinčku da je dubi ubistvu bratca (k je od bivšiga punca rodila?




Anonimen -> Nočna debata... (4.8.2005 1:13:36)

Koliko je zdaj za otroke, 3 ali 5 jurjev? Malo se ne znajdem.




Anonimen -> Nočna debata... (4.8.2005 1:14:52)

Ja, Petra, Jan tako ali tako pozna bivšo punco od mojega bivšega moža,pa sem mu kar direktno povedala, da je rodila fantka Davida. In je bil prav navdušen. Zdaj komaj čaka, da bo David dovolj star, da ga gremo lahko pogledat.




nikitta -> Nočna debata... (4.8.2005 1:15:07)

Dvorana se bo predvidoma odprla septembra in takrat štartamo vsi!

Seveda, na privat me spomni...jaz pa ti zdej pošiljam tel.št!





Anonimen -> Nočna debata... (4.8.2005 1:15:53)

A pa je kakšen lokal v bližini, da grem jaz lahko potem za 2 uri na kofe? Ne bi ravno iz LJ v ŠL in potem spet nazaj v ŠL.




petra.horzi -> Nočna debata... (4.8.2005 1:17:52)

no to ja, da ga pozna
a pa ni to ubistvu njegov bratec?
a to si (boš) mu povedala?




Anonimen -> Nočna debata... (4.8.2005 1:19:52)

Ja, sem mu že rekla, da je David njegov polbrat, ker je njegov oči tudi Davidov oči. Sicer ne razume najbolje, ampak je pa vseeno vesel.




petra.horzi -> Nočna debata... (4.8.2005 1:22:06)

:)
ful dobr
no sej k bo še mal večji bo razumel:)
jz bi mogla it spat že zdavni
pa se mi kr ne da:)




Anonimen -> Nočna debata... (4.8.2005 1:22:58)

Zakaj pa spat? Stanovanje bo ob 10-ih, služba v ponedeljek... Kam se ti pa mudi?




nikitta -> Nočna debata... (4.8.2005 1:23:04)

a si ločanka al lublančanka? Kerensa, z veseljem bi ti trenirala otroka v Šk. Loki, a če bi se vozila za to iz LJ, ti bom priporočala še kakšen klub, ki je bližje tebi.

Seveda, da ima tudi bife...saj se gre za športni kompleks (in bife je tukaj obvezen:)-




Anonimen -> Nočna debata... (4.8.2005 1:23:55)

Nikitta, te LJ imam že poln kufer - z njo se ukvarjam službeno in privat. Škofja loka bi bila prava popestritev.




petra.horzi -> Nočna debata... (4.8.2005 1:25:31)

ma spat zato, k sm že od sedmih zjutri pokonc, pa že komi gledam, in jutr ne bom za nikamor
mam pa jutr res fuuul dela




Anonimen -> Nočna debata... (4.8.2005 1:26:22)

Ti samo glej, da boš s sabo vzela digitalni fotoaparat in poslikala stanovanje in potem slike objavila v svojem albumu, pa bo vse OK.




petra.horzi -> Nočna debata... (4.8.2005 1:28:31)

ma zdej še ne bom, k ni opremljen pa ni ubistvu nč razn kuhne not
bova pa zdej čez vikend vse zvozila gor, pol bom pa 100% slikala pa se mal pohvalila kle gor
k stanovanje je lepo in predvsem veliko
mal čez 60m2 je




Anonimen -> Nočna debata... (4.8.2005 1:30:02)

Na dovolj prostora se hitro navadiš. Tudi meni se je 60 m2 zdelo veliko, ko sem prišla iz garsonjere, zdaj, po enem letu, mi pa postaja že majhno. Počasi bo treba razmišljati o 3-sobnem stanovanju.




nikitta -> Nočna debata... (4.8.2005 1:32:31)

Verjamem, da imaš LJ polno čez glavo! Glej, glede Jana pa tako : ponavadi živahni otroci niso vztrajni in pri tem konkretno mislim, da če bo želel trenirati v Loki, si mora tega treninga zelo želet in prevsem imeti disciplino. S TEM MISLIM, da si kakšen dan ne reče: ah, dons se mi ne da vozit do Loke...

A ti mi boš v bifeju sedela? Kaj pa, če tebe spravim na tatami (vadbeno blazino)?




petra.horzi -> Nočna debata... (4.8.2005 1:32:41)

ja
sam je res da je vas tudi več
midva sva zaenkrat samo dva, od februarja naprej bomo pa trije
dragi prav da bova spala v dnevni, tko da ne vem zakaj bova pol sploh mela še tadrugo sobo:)




Anonimen -> Nočna debata... (4.8.2005 1:34:09)

Treninga si želi, tega se ni za bat', je pa res, da je hiperaktiven in da se mora zato ves čas dogajat, drugače mu pade koncentracija.
Kam bi ti dala mene? tatatata..... kaj?




Anonimen -> Nočna debata... (4.8.2005 1:34:59)

Mogoče za otroka, Petra? Druga soba, mislim...




petra.horzi -> Nočna debata... (4.8.2005 1:37:50)

to ja, sam ne še do februarja, pa še pol bo par mescov znama v sobi-se pravi skor eno leto bi bla ta soba skor neizkoriščena
čeprov prav dragi da bova zdej vse stvari za dojenčka mela v uni sobi-od vozička naprej-pa bova počas rihtala otroško sobo in bo pol vse pripravljen
sam jz bi vseen rada zdej neki časa mela posebi dnevno pa spalnico
pa jz se bom mogla na manj prostora navadit-zdej živim v dokaj veliki hiši




nikitta -> Nočna debata... (4.8.2005 1:39:18)

:)- tatmi! Blazine. Prostor v katerem vadimo je pa DOJO. Japonska beseda. E, nič v bife ampak v DOJO na tatami:)-




Anonimen -> Nočna debata... (4.8.2005 1:41:12)

Samo še povej mi, kaj naj delam na tatmijih v dojotu? madonca, ne znam japonsko.




Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>