RE: Kdaj so začeli jesti GH??? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


prizma -> RE: Kdaj so začeli jesti GH??? (22.11.2010 17:11:23)

Jaz sem začela z uvajanjem malo po polnih 5 mesecih - to zdaj traja ene 14 dni. Sicer sestre tudi pravijo da je treba čakat do 6. meseca, vendar je naša zadnje čase tako gledala, ko smo jedli, plus ponoči se je večkrat zbujala, da sem poskusila. Začela sem z večerjo - riževi kosmiči v mojem mleku  (zaradi suma alergije na kravje mleko, drugače bi poskusila s kakšno drugo kašico) in je kar zmazala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Zdaj ji uvajam še zelenjavo, ki ji tudi gre. Sicer nima še nobenega polnega obroka, samo zvečer ji zdaj vsak dan najprej ponudim po žlici (cca. 100 ml, potem se ji ne da več), potem pa še dojim in spi spet celih 9 ur, hranjenje vmes in še tri ure[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




verci -> RE: Kdaj so začeli jesti GH??? (1.12.2010 9:43:47)

pozdravljene mamice...no jaz imam sincka ki ima 4,5 meseca sedaj sem zacela mu dodajat malo GH.Tamali cisto navdusen na zacetku se nisem upala prevec in ko mu nisem hotla vec dat je zacel jokat...   ko vidi da z fantom jeva bi on tudi...Zanima me koliko casa mu moram dajat po malo par zlick da lahko pol zamenjamo en obrok mleka...drugace se ne dojimo smo na aptamilu...




julieb -> RE: Kdaj so začeli jesti GH??? (1.12.2010 15:02:20)

Mi smo zamenjali GH obrok po cca 14 dneh, ker mu je pasalo, v dveh mesecij je zamenjal tri obroke. Od 8m naprej ima 4 obroke GH, pred spanjem pa se še pocartamo s flaško.
Po moje ni nič narobe, da zamenjaš, če vidiš, da hoče, če mu ne bo še vedno lahko dopolniš z mlekom.




verci -> RE: Kdaj so začeli jesti GH??? (1.12.2010 15:39:09)

o res hvala bomo probali pa pol vidli kako kaj napredujemo...Ker res cisto je navdusen ko papca hrano...pa cisto vse bi probal.
Prav nic ne smes jest pred njim ker pol se joka ker hoce tudi on.





Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]