alergija pri 9 mesecih? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Alergija



Sporočilo


pinkulja -> alergija pri 9 mesecih? (16.11.2010 19:58:32)

je možno da se tako pozno pojavijo znaki? Prej ni bilo nobenih znakov, zdaj pa dobi izpuščaje na rokah na pregibu ter zadaj na vratu. jedel ni nič novega, je pa zadnji mesec jedel jogurt skoraj vsaki dan in je 1x na dan imel drisko, drugače pa trdi kakec. Menjala sem tudi AD mleko; prej Novalac, zdaj Humana za ponoči. menjala sem tudi meščalec. ima katera izkušnje? kako hitro izgine izpuščaj, če izločiš pravi alergen? 14 dni? Svetujte!




NiJaLu -> RE: alergija pri 9 mesecih? (17.11.2010 13:36:26)

Pozdravljena!

Žal, je možno. Alergija se lahko pojavi kadarkoli, ne glede na starost. Upam, da ti bo uspelo odkriti na kaj ima alergijo. Mi še danes ne vemo na kaj vse ima, s tem da že za veliko stvari vemo da ima.

Izpuščaji izginjajo čisto različno, v enem tednu bi mogla bit koža sigurno v redu.


LP; Lidija




vesna_b -> RE: alergija pri 9 mesecih? (17.11.2010 13:50:25)

čisto možno, mene so 1 leto zdravili za prehlad, večinoma z antibiotiki, preden so me dali na testiranje - v petem razredu OŠ, tako da ja, alergija se pojavi kadarkoli...




Arwenko -> RE: alergija pri 9 mesecih? (17.11.2010 14:52:39)

Alergija se sicer res lahko pojavi kadarkoli, samo niso vsaki izpuščaji, suha koža in driska kr alergija, tudi to imej v mislih. Če sumiš da dejansko je kaj, pač nehaš s tistim živilom in pol vidiš, pomoje pa moraš dat telesu vsaj 3 tedne če ne več časa, da se sčisti. 




Stran: [1]