Pobiranje soli (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


luka jan -> Pobiranje soli (17.11.2010 17:16:17)

Že vse po vrsti gnjavim s tem vprašanjem, sedaj pa bom še vas.[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]

Namreč, ko gledam Mobitelovo reklamo kjer naši šprtniki pobirajo sol in gre ta denar potem v dobrodelne namene, se mi vedno znova zastavi vprašanje ali so res naši športniki nabrali 300, 400 kg soli, ali je to samo marketinška fora.[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]

Kaj mislite, so ali niso????

Sem hotela že na njihovi fb strani vprašat, pa itak vem da bodo rekli da je res. Jaz pa kar dvomim?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.11.2010 17:53:03)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Felicita -> RE: Pobiranje soli (17.11.2010 18:05:13)

mene u bistvu niti ne zanima. Dobra stvar je, da je mobitel podaril 20k€ društvu prijatljev mladine. slaba stvar je, da je za reklamno akcijo okrog tega porabil 200k€. ampak, vsaj neki so dal.




HHH -> RE: Pobiranje soli (17.11.2010 19:18:19)

Ma kakorkoli že je, zadnjič sem se prav na smejala. Na eni radijski postaji so imeli oddajo o škodljivosti pretirane uporabe soli in kako je to škodljivo za telo in kako Slovenci u iber pretiravamo s soljenjem... in potem ti butnejo za pavzo reklamo o mobitelovi soli.  Tajming na mestu.




luka jan -> RE: Pobiranje soli (17.11.2010 21:36:12)


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

mene u bistvu niti ne zanima. Dobra stvar je, da je mobitel podaril 20k€ društvu prijatljev mladine. slaba stvar je, da je za reklamno akcijo okrog tega porabil 200k€. ampak, vsaj neki so dal.


Felicita, se čisto strinjam s tabo, važno da je denar prišel v prave roke.[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]

Jaz sem samo radovedna in kadar vidim to reklamo se spomnim, da še vedno ne vem koliko resnice je v tem pobiranju soli. Po moje par kil je že vsak pobral, samo 300 in več kil mi je pa malo preveč.[sm=zmeden.gif]




nejcko -> RE: Pobiranje soli (17.11.2010 22:45:33)

300 kg se kar hitro nabere, če je dobra letina oz. vreme. 




luka jan -> RE: Pobiranje soli (19.11.2010 17:29:39)


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

300 kg se kar hitro nabere, če je dobra letina oz. vreme. 


Še nikoli v življenju nisem ne videla ne prisostvovala nabiranju soli. Tako na pamet se mi je zdelo, da je to pač zeeeelo veliko.[sm=smiley1.gif]




Stran: [1]