Revija Mama ali Moj malček (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Igre, izštevanke, pesmice...



Sporočilo


pizmek -> Revija Mama ali Moj malček (24.11.2010 15:52:29)

Mene pa zanima katero revijo (če jo) raje prebirate in katera revija je po vašem mnenju "boljša"..oz. prednosti in slabosti. [sm=zmeden.gif]
Prosim za mnenja...




Najaa -> RE: Revija Mama ali Moj malček (24.11.2010 16:06:22)

Meni je boljša Mama.




pizmek -> RE: Revija Mama ali Moj malček (24.11.2010 16:15:36)

Mogoče še zakaj ti je boljša?




Anonimen -> RE: Revija Mama ali Moj malček (24.11.2010 17:35:09)

Meni nobena ni vredna denarja za nakup. Ne Mama, ne SuperMama, ne HiperUltraMama, ne nobena.

Parkrat sem jih odprla v knjižnici in to mi je bilo dovolj.




josephine27 -> RE: Revija Mama ali Moj malček (24.11.2010 20:07:53)

jaz sem nekaj časa kupovala obe. potem so se teme začele ponavljat in sem jih prenehala kupovati. težko rečem katera mi je bila boljša. mislim da sta si kar podobni. 




Najaa -> RE: Revija Mama ali Moj malček (27.11.2010 13:49:19)

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Meni je boljša Mama.


Ne vem... mogoče zato, ker sem jo brala že ko sem bila prvič noseča, v njej je pa od nosečnosti dalje. Moj malček je samo o otroku... Sicer pa, pol se res začnejo teme ponavljat in tudi denarja ni vredna nobena, res ne. Predrage so.




mišk -> RE: Revija Mama ali Moj malček (28.11.2010 15:10:23)

Sem imela že naročene Mama, Moj malček in Mama in dojenček, pa mi je bla Mama in dojenček najboljša. To pa zato, ker ima nanizanih tudi veliko takšnih drobnih nasvetov. Moj malček mi je bla skoraj še najmanj v redu. Se pa teme res ponavljajo skoraj na eno leto, tak da brezveze. Sedaj že več kot eno leto nisem kupila nobene, prej pa vse živo.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Po moje najboljš, da si kupiš en orenk priročnik o negi in vzgoji otroka, kar ne najdeš v njem, pa povprašaš na forumih (seveda z neko zdravo distanco do odgovorov).[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]