čestitke za 'masovno' proizvodnjo (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Ustvarjamo skupaj



Sporočilo


Felicita -> čestitke za 'masovno' proizvodnjo (30.11.2010 20:53:57)

ok, rabim cca 30 čestitk, ki bi jih naredila sama. ne bi rada da mi to vzame cel vikend, zato sm razmišljala o čem preprostem, sam kake hude ideje pa nimam... rabim pa dokaj male zadevice, recimo 3x4 cm al pa 4x5 cm pa ne bi takih za prepognit, pač samo 'listek' (za k enemu manjšemu darilu, ki ga pripravljam).




jullie -> RE: čestitke za 'masovno' proizvodnjo (30.11.2010 22:29:39)

..js sem tole delala pred leti, ko je sestra potrebovala 20 komadov..iz das mase sem z modelčkom naredila zvezdice, jih posušila in posprejala z zlato..nalepila na rdeč šeleshamer (6x4).. na bel šelshamer sem printala različne praznične verze in nato na vsak šeleshamer nalepila enega..na levi besedilo, na desni pa zvezdica..prva lušno je izpadlo..




čivčiv -> RE: čestitke za 'masovno' proizvodnjo (1.12.2010 5:43:28)

vzameš barvast papir in na njega z tekočim lepilom narediš dovolj pogoste črte. preden se lepilo posuši, nanj potreseš gres, polento,... Počakaš, da se posuši, razrežeš na poljubne velike kvadrate, kroge,... in nalepiš na prazno voščilnico.

uživaj v ustvarjanju!




PinaNina -> RE: čestitke za 'masovno' proizvodnjo (1.12.2010 8:47:34)

V Dm imajo nekašne foto čestitke, sicer sem ta katalog, ki smo ga prejeli včeraj le bežno preletela. Mi je pa ideja simpatična.

Lp





zita -> RE: čestitke za 'masovno' proizvodnjo (1.12.2010 11:10:14)

jullie, tvoja ideja se mi zdi super, imaš kakšno fotko?




jullie -> RE: čestitke za 'masovno' proizvodnjo (1.12.2010 17:22:09)

..ti jo zvečer prilepim, ko bosta šla tamaladva spat.. jo moram prvo sploh poiskati..




jullie -> RE: čestitke za 'masovno' proizvodnjo (2.12.2010 21:47:03)

..z enodnevno zamudo..ampak sem našla :)

[image]http://lh3.ggpht.com/_lTdU-i34vB4/TPgFGTE9f_I/AAAAAAAAA7A/G9tUFAqfTO8/s640/DSC04528aa.JPG[/image]




Stran: [1]