[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.1.2011 20:51:59)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.1.2011 21:29:15)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem (4.1.2011 21:48:07)

dodatke in sliko boš lažje zamenjala čez pol leta ali leto dni ko se boš naveličala, kot pa spet barvala..


Za eno steno pobarvat ne rabiš čisto nič več časa kot za dodatke na novo izbrat in kupit, pa še ceneje je običajno, in z manj smetmi, kot če se dodatki menjajo.

Meni so pa prej dodatki osebna stvar, ki jih ne vržem kar v koš..bolj kot stena barve, tam pač vzamem valjček, in prebarvarm. Če ne živiš ravno v gradu, imaš z eno steno eno dopoldne dela.




Anonimen -> RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem (4.1.2011 22:27:34)

Meni je zelo všečno  TO. Kombinacije rjavih, zlatih, bež tonov, pa sem in tja kakšen moderen inox detajl... nekaj v tem stilu, no, edino kar bi meni bolj odgovarjalo, je malce več prehodnosti, manj pohištva in večji občutek zračnosti.




Freya88 -> RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem (5.1.2011 16:03:15)

IZVIRNO SPOROČILO: srečica

Freya, kako pa bosta vidva pobarvala?


Nisem vidla da si napisala tale post sploh:)
Evo, tukaj imas najino jedilnico (oranzna) in nekaj kuhinje (krem, ki se zal ne vidi dobro zaradi svetlobe)...
tam kjer je sank... je tudi prehod... ni pa se popolnoma koncano...
[img]http://www4.slikomat.com/10/0105/tib-DSC021.jpg[/img]
[img]http://www4.slikomat.com/10/0105/fq5-DSC021.jpg[/img]




Anonimen -> RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem (5.1.2011 19:03:45)

U, Freya, lepo. Sploh parket mi je všeč. V tvojo kuhinjo bi pa res pasal točno tak stil kuhinje, kot imaš ogledano, dobro oko imaš za to. 




Freya88 -> RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem (5.1.2011 19:59:08)

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

U, Freya, lepo. Sploh parket mi je všeč. V tvojo kuhinjo bi pa res pasal točno tak stil kuhinje, kot imaš ogledano, dobro oko imaš za to. 


Hvala:) ampak kje je se kuhinja... nam gre financno trenutno bolj slabo:S pa sej bo:D in ko bo, bos zihr vedla:P

Aja, drugace pa je na tleh laminat... ker je parket trenutno predrag:S




Anonimen -> RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem (6.1.2011 9:06:42)

Ma, saj se mi zdi, da je kar pri vseh tako. Potem pa še čakanje na obrtnike, banke,... se kar vsem po vrsti zavlečejo zadeve.
Aja, mi imamo po tleh kostanjev laminat in meni je krasen. Lih fajn lisast, da se ne vidi umazanija [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image], child-proof [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image], komot za vzdrževanje.




Freya88 -> RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem (6.1.2011 13:26:05)

Js bi sicer mela takoj parket, ker je pac bolj vzdrzljiv in malce manj obcutljiv.... ampak be*tis, ce mi niso vsec... same puste barve sem do sedaj vidla... osnova pac: hrast, bukev ipd:S

Si kje zasledila se kaj bolj... hmm.. drugacnega?;)
Najin laminat je pa... pazi: cesplja:)




LoCa -> RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem (6.1.2011 19:47:02)

metulj333, bom dala eno fotkico, če ne sem pa dala to tapeto. resno se nagibam k temnim barvam, čeprav sem bila običajno proti tudi zato, k imam majnho in temnejše stanovanje, samo bi pa rada domačnost in toplino, to pa lahko dosežeš z osvetlitvijo :)

če ne je pa meni stil od candice od divine design tudi všeč, ker združuje moderno in klasično in vedno uspe narediti ful dobro vzdušnje v prostoru.




srečica -> RE: Pleskanje dnevne sobe in kuhinje v enem (18.1.2011 9:58:53)

Pozdravljene

Da sem vam javim, da ne boste mislile, da sem pozabila na vas, ki ste mi pridno svetovale. Lepo se vam zahvaljujem za vaše ideje, komplimente in vam spotočam, da ta teden začnemo s pleskanjem. Odločila sem se za zemeljske barve in sicer čisto svetlo rjavo s kombinacjo malce temnejše (samo kakšna stena). Me zelo mika kakšna temno vijoličasta ampak potem je potrebno bolj pazit pri dodatkih, da ne bo spet vse kičasto. Glede na to, da je regal svetla bukev, kunija in jedilnica pravtako in sedežna temno rjava bi potem bilo malo kritično :)

Lepo se imejte in se javim še ko bo končano.






Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]