otroški vozički baby boom (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


UOBERC -> otroški vozički baby boom (1.1.2011 16:33:08)

ali ima katera vozicek baby boom, ki se naroči preko interneta? Kakšne so izkušnje in zadovoljstvo? Cena je namreč dokaj ugodna za to, kar dobiš! Zdej me pa zanima samo še kvaliteta. So namreč nekje na primoresek pa se mi ravno ne gre dol samo voziček gledat, pa sprašujem vas! Ali pa, če je katera kje okoli Lj., da bi si ga ogledala!
http://baby-boom.si/ponudba/otroski_vozicki_babyboom/serija_3ycombo/59/otroski_vozicek_3ycombo_zelen_potovalni_paket/




gaya24 -> RE: otroški vozički baby boom (1.1.2011 16:45:17)

Jaz ga sicer nimam, smo pa imele zadnjič neko debato o vozičkih in ena kolegica ga ima in je rekla, da je super.




UOBERC -> RE: otroški vozički baby boom (1.1.2011 19:00:54)

aha! hvala!!! pa da vidim, kaj bodo še drugi rekli!




Erdbeere -> RE: otroški vozički baby boom (1.1.2011 19:24:36)

če si iz okolice LJ se ti splača zapeljat do Šmarce, v trgovini Urša jih prodajajo. Jaz ga sicer nimam, samo zgleda pa ok. 




mini86 -> RE: otroški vozički baby boom (1.1.2011 20:29:55)

js ga imam in sem noro zadovoljna..nikol ga nebi menjala za kakšne dražje..od začetka me je motilo to da se ne more tko naštimat da se obrne otroka da gleda proti tebi ampak sem se hitro navadila, pa še to da nima tko da se mu dvignejo nogice gor ker je kr smotan ko je še manjši..no pa mi je tast naredil tak fajn vložek in je imel oz ima nogice lepo gor..
če bi se še enkrat odločala bi ga definitivno vzela..sem prav zaljubljena v ta voziček..mamo pa sivo kombinacijo..
pozimi smo imeli pa zimsko vrečo od jane




total -> RE: otroški vozički baby boom (4.1.2011 12:13:45)

Tudi jaz gledam tele vozičke in so prav luštni. mini86 mi lahko poveš na kolk se zloži,je velik,glede da je 3 kolesnik??

Lp




mini86 -> RE: otroški vozički baby boom (4.1.2011 13:03:11)

ja to je pa kr velik..no mi mamo karavana in u bistvu druge nism gledala kako se zložijo samo vsaj kokr se mi zdi je kr al pa mogoče mal večji kokr ostali..

čeprav smo ga spravl tud že v starga cliota[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: otroški vozički baby boom (4.1.2011 13:05:29)

Zdaj pri tanovem modelu vidim da so popravili ta kiks in se zdaj da nastavljat opora za noge, tako da super za to. Ker prejšnji model je imel to res smotano ... ena kolegica ga ima pa je ona sicer rekla da njej je ok, samo tamala je pa tako bogo not ležala z nogami navzdol, da je joj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] .  Jaz še marele nisem marala brez nastavljive opore za noge, kaj šele tavelik voziček.




mini86 -> RE: otroški vozički baby boom (4.1.2011 13:26:50)

če so popravil je pa to res super..aj pravm men je tast naredu to oporo iz pleksi stekla pa pikapolonce gor in morm rečt da to še vedno uporabljamo-kokr mamo voziček v uporabi




lilli35 -> RE: otroški vozički baby boom (5.1.2011 9:31:26)


Jaz imam tudi ta vozicek sem ga dobila od kolegice,men je super.Sedaj uporabljam kosaro:edino kar je ,je sprednje kolo  zelo vibriralo da je otrocka kar posteno rukalo,poklicali smo jih in so nam nek vijak zatisnili in menjali neko tesnilo.
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

če so popravil je pa to res super..aj pravm men je tast naredu to oporo iz pleksi stekla pa pikapolonce gor in morm rečt da to še vedno uporabljamo-kokr mamo voziček v uporabi

bi lahko dala slikico gor kako to zgleda,ker ko ne bom rabila vec kosare hvala




mini86 -> RE: otroški vozički baby boom (5.1.2011 20:14:28)

IZVIRNO SPOROČILO: lilli35


Jaz imam tudi ta vozicek sem ga dobila od kolegice,men je super.Sedaj uporabljam kosaro:edino kar je ,je sprednje kolo  zelo vibriralo da je otrocka kar posteno rukalo,poklicali smo jih in so nam nek vijak zatisnili in menjali neko tesnilo.
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

če so popravil je pa to res super..aj pravm men je tast naredu to oporo iz pleksi stekla pa pikapolonce gor in morm rečt da to še vedno uporabljamo-kokr mamo voziček v uporabi

bi lahko dala slikico gor kako to zgleda,ker ko ne bom rabila vec kosare hvala



upam da ne pozabim ob priliki..drugače je pa to pleksi steklo v obliki črke l in potem en del potisneš pod nogice oz pod voziček drugi del pa je na tisti trikotni plastiki pri sprednjem kolesu..upam da si vsaj pribljižno predstavljaš




rado_vednica_ -> RE: otroški vozički baby boom (6.1.2011 10:26:49)

tudi jaz sem gledala danes voziček baby boom...in mi je tudi všeč in vse...vendar pa sem tudi jaz že slišala, da se sprednje kolo lahko "gunca" ko malo hitreje greš...včeraj sem videla tudi enakega v živo in mi je res simpatičen...vendar pa je to zame prvič in se bojim, da se ne bi prehitro odločila za nekaj, potem pa bi mi bilo žal...





mini86 -> RE: otroški vozički baby boom (6.1.2011 10:33:51)

kolo spredaj trese pri športnem delu če imaš zadaj preveč naloženo..npr js k zmer nosm povsod extra nabasano torbo mi je malo vibriralo, samo potem se na nasloniš glih na ročaje in gre..ni moteče ko pogruntaš za kaj gre




lilli35 -> RE: otroški vozički baby boom (6.1.2011 12:45:04)

mini86 hvala bom probala kaj naredit tako da ne bo lezla dol.

Glede pa kolesa so zelo prijazni in ti hitro opravijo tezavo.




zvezdica1980 -> RE: otroški vozički baby boom (7.1.2011 8:38:19)

IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

če si iz okolice LJ se ti splača zapeljat do Šmarce, v trgovini Urša jih prodajajo. Jaz ga sicer nimam, samo zgleda pa ok. 


Kje pa je ta trgovina Urša-bi prosila za naslov, da si grem vozičke ogledat še v živo!!!!




emma83 -> RE: otroški vozički baby boom (7.1.2011 9:14:06)

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica1980

IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

če si iz okolice LJ se ti splača zapeljat do Šmarce, v trgovini Urša jih prodajajo. Jaz ga sicer nimam, samo zgleda pa ok. 


Kje pa je ta trgovina Urša-bi prosila za naslov, da si grem vozičke ogledat še v živo!!!!



Habjanova ulica 1, Šmarca, Kamnik





zvezdica1980 -> RE: otroški vozički baby boom (7.1.2011 11:49:21)

Hvala emma 83!!!!

Odprto imajo verjetno normalno vsak dan!!!! A obstaja kakšna njihova spletna stran?




Aisha86 -> RE: otroški vozički baby boom (2.2.2011 14:46:50)

Evo še ena uporabnica BabyBooma. Imamo 4kolesnika oranžnga, k sm gledala na netu slikce sm se odločla za 3kolesnika,ko sem ga pa v živo vidla so se mi pa gume zdele tkoooo veeelike, da smo pol 4k vzeli. Res lepo vodljiv in stabilen, pa v fiat puntota ga brez problema zložm. Všeč mi je strehca k jo praktično skor do konca raztegneš. Tko, da če zapiha vetr al pa sonce sije ga lepo "zapreš" pod strehco. Res ima ta minus, da se ne da nogic gor zafixirat. To so zdej popravli samo pri 3k. Se pa tud jst znajdem po svoje in podložim z eno ploščico pod športni del in pol lepo gor stoji.
Ker zdej več al manj uporabljamo marelo, razmišljam, da bi ga prodala-če katero zanima...






škrpijonka -> RE: otroški vozički baby boom (3.2.2011 14:07:10)

Kje vse se jih pa da videti?




lore -> RE: otroški vozički baby boom (6.2.2011 9:49:28)

mi imamo voziček baby boom že 3 leta, zdaj ga rabi že druga hčerka in je super.
sama pa potrebujem še neko info, če jo ima katera od uporabnic tega vozička. potrebovala bi buggy board, pa me zanima, od katere znamke paše na ta voziček. enega sem že kupila pa tudi vrnila, ker ni ustrezal.
hvala za pomoč.
lp




Stran: [1]