tapeciranje ali nakup novih stolov? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


tilči -> tapeciranje ali nakup novih stolov? (5.1.2011 10:33:25)

Ali je kdo seznjanjen s tem,kaj je cenovno ugodneje,da dam pretapicirati stole,ki so drugače še čisto v redu,le blago je tako,da ga tudi z vanishom ne morem več sprati,ker sta tamala dva že vse napacala s hrano;pa bi sedaj dala kakšno tako blago gor,da samo pobrišem in se ne zažre noter;ali pa nakup novih stolov?
Hvala za vaša mnenja




Oceania -> RE: tapeciranje ali nakup novih stolov? (5.1.2011 10:38:49)

Ne poznam cen, ampak bi se na tvojem mestu odločila za tapeciranje.




PinaNina -> RE: tapeciranje ali nakup novih stolov? (5.1.2011 10:50:11)

Sicer ne vem točno kakšne stole imaš. Mi smo nekaj časa nazaj imeli še take, da si brez problemov ločil sedalo od preostalega dela stola. Potem sva v trgovini, kjer imajo barve, lake, itd. in med drugim skaj, kupila ustrezne barve (v Lj. bi lahko imel Merkur v Jami, v Šenčurju ima en, ki tapicira- baje ogromno zalogo in si kupiš le blago, Zorro Domžale) in jih nato s pomočjo spenjača (gradbena trgovina Bauhaus, Merkur, Sam) tapicirala sama. Strošek je bil takrat cca. 20 eurov.

Upam, da si dobila idejo.




*miska.mcc* -> RE: tapeciranje ali nakup novih stolov? (5.1.2011 11:01:47)

enako sem naredila, kot pinanina.




naja17 -> RE: tapeciranje ali nakup novih stolov? (5.1.2011 11:24:12)

Midva sva tudi sama tapicirala, strošek cca. 20 eur za blago, kupljeno v jaboozu v LJ. Folk misli, da imava nove stole [sm=smiley1.gif]...




StrawberrY -> RE: tapeciranje ali nakup novih stolov? (5.1.2011 15:13:58)


IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Midva sva tudi sama tapicirala, strošek cca. 20 eur za blago, kupljeno v jaboozu v LJ. Folk misli, da imava nove stole [sm=smiley1.gif]...


O hvala za tole informacijo![sm=bravo.gif]




TomTaylor -> RE: tapeciranje ali nakup novih stolov? (5.1.2011 16:05:54)

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

enako sem naredila, kot pinanina.



tudi jaz.




kalbo -> RE: tapeciranje ali nakup novih stolov? (5.1.2011 17:28:11)

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Ali je kdo seznjanjen s tem,kaj je cenovno ugodneje,da dam pretapicirati stole,ki so drugače še čisto v redu,le blago je tako,da ga tudi z vanishom ne morem več sprati,ker sta tamala dva že vse napacala s hrano;pa bi sedaj dala kakšno tako blago gor,da samo pobrišem in se ne zažre noter;ali pa nakup novih stolov?
Hvala za vaša mnenja


Tapiciraj stole sama. Rabiš peno, blago in spenjač, ki ga dobiš za 10 EUR.




Peli -> RE: tapeciranje ali nakup novih stolov? (5.1.2011 21:24:28)

Moj mož se je spravil pretapicirat stole in klopi, in so čist OK, tako kot je prej napisal kalbo.




tilči -> RE: tapeciranje ali nakup novih stolov? (5.1.2011 21:25:45)

sem se odločila in bomo kar sami pretapicirali.Hvala vsem za odgovore[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




muco -> RE: tapeciranje ali nakup novih stolov? (5.1.2011 21:32:11)


IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Moj mož se je spravil pretapicirat stole in klopi, in so čist OK, tako kot je prej napisal kalbo.

Tvoj mož je k tavžentroža !!
[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.1.2011 21:39:31)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Peli -> RE: tapeciranje ali nakup novih stolov? (5.1.2011 22:44:52)


IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Moj mož se je spravil pretapicirat stole in klopi, in so čist OK, tako kot je prej napisal kalbo.

Tvoj mož je k tavžentroža !!
[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

A tok redek [sm=jezicek.gif]?




vbrasa -> RE: tapeciranje ali nakup novih stolov? (29.12.2023 12:01:23)

Najbolje je če sam tapeciraš. Tako sem nabavil blago v Svet Metraže (saj je tako reklama za njih, pa vendar). Lahko tudi za koga drugega tapeciram v Ljubljani. Vlado 031 225480




Lelly28 RR -> RE: tapeciranje ali nakup novih stolov? (1.1.2024 19:41:02)

moj mož jih je sam tapiciral.. blago je kupil v Svet metraže, mami je šivilija in je zašila stole (kroj je dobila iz prejšnjih) in potem je en da ndela in imamo stole lepše kot tašča, ki je kupila nove [sm=smiley36.gif]




Stran: [1]