|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rima imen
14.1.2011 14:05:43   
mariy
zanima me če ste za drugega otroka izbirali ime, glede na to da se je ujemalo s prvim ali je bilo ime nasplošno,
prvo daljše, drugo krajše ali eno domače eno tuje....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rima imen
14.1.2011 16:36:09   
K_a_t_i
Obakrat takšno, ki nama je bil z očkom všeč.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rima imen
14.1.2011 17:31:09   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Obakrat takšno, ki nama je bil z očkom všeč.


podpis user posted image
to je edino pomembno!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rima imen
15.1.2011 6:28:57   
lananai
Tako, ki nama je bilo všeč, ma si bodo najbrž podobna. So nama pač všeč kratka slovenska imena. Nama je pa za punčko recimo všeč Ajda, pa res ne moreva dat takega imena, če je že prva Tisa. Dve rastlini bi bilo malo smešno, ane? user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rima imen
15.1.2011 19:25:24   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Tako, ki nama je bilo všeč, ma si bodo najbrž podobna. So nama pač všeč kratka slovenska imena. Nama je pa za punčko recimo všeč Ajda, pa res ne moreva dat takega imena, če je že prva Tisa. Dve rastlini bi bilo malo smešno, ane? user posted image
Ne, zakaj? Obe imeni sta ful lepi. Sicer je pa eno drevo, drugo trava, čist nekaj drugega :)  Meni je Jelka ful lepo imeuser posted image

Če boste pa še fanta delali, pa imate tudi lepo paleto imen; Bor, Gaber, Brin, Ruj..

Mi je pa res bolj hecno, če se imena rimajo, kot recimo dvojčki Tanja-Sanja, Tina-Nina..

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rima imen
15.1.2011 19:35:58   
spela**
Mi imamo zdaj Bora, drugi, ki ga pričakujemo pa bo Brin! :) Pa sem bla jaz tudi malo skeptična , če ne bo čudno ker sta obe imeni dreves...ampak nama sta všeč in to je edino važno!user posted image

_____________________________

Bor
8.09.2009; 49,5cm , 2820g
8.10.2009; 53cm , 3515g
5.11.2009; 55,5cm , 4375g
10.12.2009; 59cm , 5130g
14.1.2010; 64cm , 5900g
4.3.2010; 67cm , 6.740g
23.9.2010 77cm , 9200g

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rima imen
15.1.2011 19:42:47   
Putka
No, seveda je na prvem mestu, da je staršem ime všeč. Ampak pomoje je že fajn, da se ujema s priimkom (da ni recimo Janez Banez ali Pika Pokauser posted image ...), pa tudi z drugimi sorojenci mi je všeč, če se ujema.

Poznam vsaj tri pare sester, Urša in Špela, gre zgleda skupajuser posted image . Saj ponavadi so nam itak imena iz neke "skupine" všeč.. Mi je pa hecno, kolega ima tri otročke, prva dva imata ful lepi stari slovenski imeni, Iztok in Ajda, ta mali je pa Ian, mi sploh ne gre zravenuser posted image

(odgovor članu spela**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rima imen
15.1.2011 20:52:17   
aprilčica07
Glede na to, da je naš ta prvi Jakob, se mi ni zdelo glih ok, da bi pol imeli doma Tijo ali Nijo.. Imeni sta mi sicer všeč, ampak zraven Jakoba kr ne gre. Tako imamo Julijo.user posted image

Ja, mi smo gledali, da gre nekako skupaj.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rima imen
16.1.2011 21:11:59   
Azzurra
Mi o tem nismo razmišljali. Imeli smo 2 imeni, eno za dečka, eno za deklico. Prvič sem rodila dečka in ga poimenovala po izbranem imenu, čez leto in pol sem šla ponovno v porodnišnico in imela samo ime za deklico (izbrano že v prvem krogu) in tako sem jo poimenovala. Drugih možnosti nikoli ni bilo. Sicer so nam v drugo na UZ potrdili, da bo deklica, kljub možnosti napak nisva imela rezervnega imena za dečka.

Imeni nimata nič skupnega. Eno je irsko, drugo rusko, obe se enako izgovarjata kot se napišeta, obe imeni imata za seboj neko zgodbo, nekaj, kar je skupnega nama in tema dvema otrokoma. Se ne rimata, nista podobni, s tem se nikoli nisva obremenjevala.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rima imen
20.1.2011 22:11:02   
aprill
midva sva dala kar nama je blo takrat všeč, Klemen in Jernej user posted image  mi pa ni všeč če se rimata npr. jernej -tadej, pravzaprav se pa na Klemen nč e rima tko da ...user posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rima imen
21.1.2011 7:24:31   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: aprill
pravzaprav se pa na Klemen nč e rima tko da ...user posted image


Klemen in Domen user posted image

(odgovor članu aprill)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rima imen
25.1.2011 14:48:20   
lipikica
tudi jaz malo gledam na to kako paša. ko sem imela izbrani imeni, je bilo za pinčko slovensko za fantka bolj moderno. ker imamo punčko drugič ne bom dala enga modernega ker ne bo pašalo zraven. ali pa obratno tudi ne bi. meni je fajn da je podobno ime, ene "vrste"

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?