Anketa in diskusija o zamrznjenih živilih [preberite najprej prvo sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Kuhajmo skupaj



Sporočilo


fresher -> Anketa in diskusija o zamrznjenih živilih [preberite najprej prvo sporočilo] (15.1.2011 9:32:01)

Pozdravljene uporabnice, pozdravljeni uporabniki portala Ringaraja.net!

Smo skupina študentov Mednarodnega magistrskega programa IMB Poslovodenje in organizacija na Ekonomski fakulteti Univerze v Ljubljani in pripravljamo projekt na temo zamrznjenih živil (gre za marketinško-raziskovalni projekt). Projekt, ki bo del naše ocene bomo predstavili tudi enemu izmed večjih slovenskih trgovcev, zato je za nas to še toliko večjega pomena. Na ta portal smo se odločili obrniti po daljši diskusiji znotraj projektne skupine, saj predstavljate skupnost, ki lahko potencialno veliko pove o tej temi.

Pred vami sta povezava do anketnega vprašalnika in pa dodatna diskusija v tej temi.

Kar zadeva anketni vprašalnik: je popolnoma anonimen, traja približno 5 minut in je precej lahke tematike, tako da mislim, da se boste lahko zelo hitro prebili čez. V kolikor se boste odločili, da anketo izpolnite, jo izpolnite preden se lotite branja diskusije.

POVEZAVA DO ANKETE: http://anketa.prostipad.si/index.php?sid=81832&lang=sl

Kar zadeva diskusijo o zamrznjeni prehrani: z diskusijo začnite po tem, ko izpolnite vprašalnik, zanima pa nas predvsem:
1. Kako se odločate za nakupovanje zamrznjenih živil (npr. zelenjave, sadja ipd.) - ali vam je pomembna cena, embalaža, okus ...
2. Kako pogosto in ob kakšnih priložnostih kupujete zamrznjena živila?
3. Kako pomembne so blagovne znamke za vas?
4. Je zamrznjena zelenjava po vašem mnenju zdrava / manj zdrava / bolj zdrava od sveže?
5. Ker je veliko uporabnic mladih mamic ali pa v pričakovanju, nas zanima, ali menite, da je prehranjevanje z zamrznjeno zelenjavo lahko škodljivo za otroka ali ne? [sm=duda.gif]

Hvala za vašo pomoč!
Luka [sm=smiley1.gif]




podjetnica -> RE: Anketa in diskusija o zamrznjenih živilih [preberite najprej prvo sporočilo] (16.1.2011 20:09:27)

sem rešila.




Alfabeta -> RE: Anketa in diskusija o zamrznjenih živilih [preberite najprej prvo sporočilo] (16.1.2011 21:13:18)

rešila, čeprav me je vse minilo ker mi je fuuul počasi odpiralo. ZDaj pa ne vem, ali samo meni ali je kaj narobe z vašo stranjo.




fresher -> RE: Anketa in diskusija o zamrznjenih živilih [preberite najprej prvo sporočilo] (17.1.2011 8:06:10)

Hvala vsem, ki ste izpolnili anketo. Ja, včasih dela počasi - ne ves čas - odvisno koliko ljudi rešuje ... ponavadi je v večernih urah nekoliko bolj počasna.

Hvala še enkrat vsem, ki ste izpolnili.

Bi morda kdo delil kakšno dodatno mnenje o svojih nakupnih navadah pri nakupovanju zamrznjenih izdelkov? Imate morda kakšne izdelke, ki jih vedno kupujete pri istem trgovcu?




Stran: [1]