BTC City Novo Mesto in Murska Sobota (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


malaMravljica -> BTC City Novo Mesto in Murska Sobota (20.1.2011 18:04:20)

Prosim za pomoc, ker ne pozanm toliko teh krajev.

Zanimata me nakupovalna centra BTC Murska Sobota in  BTC Novo Mesto. Mi zna kdo povedati, je to celo obmocje, kot recimo BTC Ljubljana ali je to le en vecji center, kot recimo City park center v BTC Ljublana. Za oba kraja me zanima, ce imata v tem BTC -ju tudi tak vecji center kot je omenjeni v Lj in ce ja, ime centra in cca velikost. Iscem na spletu, pa na uradni spletni strani ne pridem do pravih podatkov.

Za morebitno pomoc hvala.




Anonimen -> RE: BTC City Novo Mesto in Murska Sobota (20.1.2011 18:19:52)

To sta dve veliki hali, v MS je kvadratna in v dveh nadstropjih, v NM je dolga in v enem nadstropju.




malaMravljica -> RE: BTC City Novo Mesto in Murska Sobota (20.1.2011 18:35:12)

Hvala.





žab*ca -> RE: BTC City Novo Mesto in Murska Sobota (20.1.2011 20:33:55)

Ja samo malamravljica,da ne boš presenečena in pričakovala ne vem kakšen center,tu v Novem mestu v BTC-ju je par trgovinic-zelo žalostno.




picola1 -> RE: BTC City Novo Mesto in Murska Sobota (20.1.2011 20:50:12)

IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

Ja samo malamravljica,da ne boš presenečena in pričakovala ne vem kakšen center,tu v Novem mestu v BTC-ju je par trgovinic-zelo žalostno.


Jp...proti Lj prava mala mravljica, tale naš btc...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




malaMravljica -> RE: BTC City Novo Mesto in Murska Sobota (21.1.2011 10:07:39)

joj res hvala, pol ne bomo niti gledat sli v Novo Mesto. Saj vam itak letos odpirajo en center, ki naj bi bil pa lep, velik pa veliko prometa pricakujejo.  
Pa ta BTC Murska Sobota pol tudi ni zanimiv. Verjetno malo prometa.




Stran: [1]