koš za plenice sangenic (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


tanjusi -> koš za plenice sangenic (22.1.2011 17:12:10)

Kupila sem rabljen koš za plenice sangenic in danes hočem kupit kaseto zanj pa pravi trgovka da ne ve katero naj mi da , da naj ga prinesem s sabo, da če mam enga ne vem katerega že, da mi ga brezplačno zamenjajo , v glavnem je tako zakomplicira da zdaj ne vem za kaj se gre ... a je res kaka sprememba , saj ok bom nesla koš naslednjič s sabo v bc , ampak mi je res malo čudno ...




zaspancek1 -> RE: koš za plenice sangenic (23.1.2011 10:43:29)

Mi imamo dve leti star koš TT sangenic, v katerega pašejo tudi te nove kasete nursery essentials (originalne pa so bile tiste roza oz kasneje zelene, ki so bile malo debelejše od teh novih), čeprav je na uradni strani pisalo, da ne pašejo.




Binny -> RE: koš za plenice sangenic (23.1.2011 13:47:56)

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Mi imamo dve leti star koš TT sangenic, v katerega pašejo tudi te nove kasete nursery essentials (originalne pa so bile tiste roza oz kasneje zelene, ki so bile malo debelejše od teh novih), čeprav je na uradni strani pisalo, da ne pašejo.

mi tudi




tanjusi -> RE: koš za plenice sangenic (23.1.2011 14:49:11)

aha, moj koš ima tak svetlo moder pokrov , mogoče nežno vijoličen ... pa dokaj visok koš je , ali imam upanje da bom dobila kasete[sm=smiley1.gif], kakšen koš imate ve ?




zaspancek1 -> RE: koš za plenice sangenic (23.1.2011 15:03:24)

Mislim, da imaš takšnega kot mi - z vijoličastim pokrovom.
Slikca




zaspancek1 -> RE: koš za plenice sangenic (23.1.2011 15:08:39)

Ali imaš mogoče tega višjega MAXI:
http://www.sangenic.com/germany/which-refill.php

Čeprav za oba zadnja piše, da so primerne samo roza in zelene kasete, preverjeno pašejo tudi čisto navadne nursery essentials (in verjetno tudi te, najdražje hygene plus :-)).




tanjusi -> RE: koš za plenice sangenic (23.1.2011 15:46:44)

Jaaa- tega ta prvega imamo ....potem je še upanje za kasete, katere torej kupim... pa hvala ti res!!




Stran: [1]