Katero turistično agencijo priporočate? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


pety78 -> Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 9:17:15)

Za Kanarske? Sicer sem dobila nekaj ponudb, ampak da za oba otroka (2,5 in 5 let) plačam polno ceno, mi ja pa malo veliko. Na katero agencijo se naj obrnem, da bi dobila dobro ponudbo?





PeggyBundy -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 9:26:13)

Katero koli, ker za tako majhna otroka plačaš samo pavšal, kar pomeni, da plačaš zanju sedež na letalu, hotel pa je navadno zastonj. Jaz bi poklicala na Sonček ali Kompas.




pety78 -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 9:45:52)

Sem dobila ponudbe, pa ni tako. 524 na osebo, skupaj pa 2.096 EUR. Od sončka. 




kajajaka -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 9:47:53)

Pri nas ima Kanarce čez le agencija Palma, sicer pa tuje agencije (FTY, TUI, GULET - to so Nemške, Avstrijske agencije, ki pa jih prodajajo skoraj vse naše agencije (Kompas, sonček,...)
To, da bi za tako majhne otroke plačala polno ceno je čisto nemogoče... Najbrž je šlo za kakšno pomoto. Kot je rekla že PeggyBundy plačaš le pavšal za sedež na letalu.

Aja, pa še to... do Kanarcev je 4-5 ur leta z letalom... če ne letiš iz Slovenije še enkrat toliko vožnje do letališča. Ne vem, kako je s tvojimi otroci, ampak naša 2,5 letnica znori, da mora biti  toliko časa na miru (na letalu pa pač ni prostora in možnosti za otroke, da bi se prosto igrali.




viv_ -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 11:10:19)

Odvisno kateri otok, kateri termin...

Iz Treviza leti na Lanzarote Ryanair. cena 26.6. do 3.7. pride za 4 člansko družino, povratne karte cca. 450€.
Parking v Trevizu te pride 50€.

Nastanitev:
http://www.travellerspoint.com/accommodation/28779-Caleta-Campo/ - bungalovčki za 5 oseb, isti termin, 480 €.

Torej, suma sumarum, poračunan bencin do Treviza itd. te pride 1200€ (nočitev + prevoz).




pety78 -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 11:39:02)

Mi bi šli februarja ali v začetku marca, pa hotel s pol penzionom, ker se mi ne da kuhat. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




pikica* -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 11:47:19)

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Aja, pa še to... do Kanarcev je 4-5 ur leta z letalom... če ne letiš iz Slovenije še enkrat toliko vožnje do letališča. Ne vem, kako je s tvojimi otroci, ampak naša 2,5 letnica znori, da mora biti  toliko časa na miru (na letalu pa pač ni prostora in možnosti za otroke, da bi se prosto igrali.


Kompliciranje. Mi smo z 2,5 in 4,5 letnikoma v enem kosu leteli 8h, pred tem pa še prestopali....kar pomeni še dodatno čakanje.... vsega skupaj je bilo cca. 15h pa sta tamaladva čisto lepo vse skupaj prenesla.  Zato res ne vidim razloga, da ne bi šli do Kanarskih.

Pety78, če najdeš kakšno lušno ponudbo, se priporočam na ZS. Mi smo sicer razmišljali o Tenerifih, ampak tudi Kanarski bi bili ok.




PeggyBundy -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 11:48:41)

Tenerifa ni v Kanarskem otočju?




pety78 -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 11:51:41)

IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Tenerifa ni v Kanarskem otočju?


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Je, verjetno mislila Tenerifi ali Gran Canaria.




HuAnita -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 11:53:24)

Palma. Osebno podji tja in razloži tvoje želje...




pikica* -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 12:01:04)

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Tenerifa ni v Kanarskem otočju?


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Je, verjetno mislila Tenerifi ali Gran Canaria.



Ja, tako je - narobe sem se izrazila. Prav bi bilo Tenerifi ali Gran Canaria.




viv_ -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 12:24:46)

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Mi bi šli februarja ali v začetku marca, pa hotel s pol penzionom, ker se mi ne da kuhat. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


ja to so pa karte še cenejše... na tej isti strani pa najdeš tudi hotele...




Anonimen -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 17:40:50)

Poskusi na odklop.si.




BellaB -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 18:10:33)

Palma. Oni majo vedno dobre ponudbe.




Nika v službi -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 19:55:42)

Last Minute center ima nekaj ponudb Kanarcev, pa kot so ostale že rekle, poskusi pri: Sonček, Tui, Neckermann, Palma, Odisej, Kompas...
Otrok bi moral imeti pavšal, polne cene nikar ne plačuj.




kajajaka -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (24.1.2011 22:05:31)

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Aja, pa še to... do Kanarcev je 4-5 ur leta z letalom... če ne letiš iz Slovenije še enkrat toliko vožnje do letališča. Ne vem, kako je s tvojimi otroci, ampak naša 2,5 letnica znori, da mora biti  toliko časa na miru (na letalu pa pač ni prostora in možnosti za otroke, da bi se prosto igrali.


Kompliciranje. Mi smo z 2,5 in 4,5 letnikoma v enem kosu leteli 8h, pred tem pa še prestopali....kar pomeni še dodatno čakanje.... vsega skupaj je bilo cca. 15h pa sta tamaladva čisto lepo vse skupaj prenesla.  Zato res ne vidim razloga, da ne bi šli do Kanarskih.

Pety78, če najdeš kakšno lušno ponudbo, se priporočam na ZS. Mi smo sicer razmišljali o Tenerifih, ampak tudi Kanarski bi bili ok.



ne kompliciram, pikica... otroci so pač različni.
Jaz sem samo opozorila koliko časa traja potovanje, odločitev je pa seveda od vsakega posameznika...




chill -> RE: Katero turistično agencijo priporočate? (18.9.2017 14:36:12)

Se opravičujem, ker odpiram staro temo... Zanima me turistična agencija Potujnekam - https://www.potujnekam.com/ Ima slučajno kdo kakšne izkušnje, je že kdo potoval preko njih, da lahko kaj več izvem iz prve roke... Vsaka informacija dobrodošla




Stran: [1]