Štajerke-pomoč pri poroki!:-) (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


DragonLady -> Štajerke-pomoč pri poroki!:-) (3.2.2011 22:30:43)

Ojla...prstane imava, zdaj pa planiranje vsega ostalega...poročiti se misliva minimalistično,torej midva, najina otroka, dve priči in mogoče še najini starši, če bojo pridni, hehe.[sm=smiley36.gif]

Kaj in kako postopat zdaj? Nameravava se poročit tam maja-junija,samo civilno...v mislih imava mogoče grad Rače, ni pa nujno...po poroki sva rekla, da gremo na eno kosilo, to je pa tud vse.
Morava najprej na občino al se zmenit na gradu za datum itd? Kaj pa stroški? Kake izkušnje, kontakti....? Vse prav pride...boste moji virtualni wedding plannerji, hehe.[sm=bravo.gif]




DragonLady -> RE: Štajerke-pomoč pri poroki!:-) (7.2.2011 13:38:12)

Nobene nikjer? Sm upala vsaj na kak nasvet, izkušnjo...[sm=zmeden.gif]




karmen7 -> RE: Štajerke-pomoč pri poroki!:-) (7.2.2011 14:54:24)

Jaz sem se poročila lani junija kar na Rotovžu v Mariboru, ker je bil strošek na Betnavi rahlo predrag - če se ne motim mi je rekla 150,00 eur na uro, Rotovž pa je zastonj. Moraš pa za datum poklicati na občino in pač rezervirati termin, ne glede na to, ali jih bo na poroki sto ali pa štirje. Tako da pokliči na občino in se dogovori. Za Rače sicer ne vem, ampak verjetno moraš tudi tam poklicati in se dogovoriti. Je pa maj precej zaseden mesec - vsaj lani je bil, midva sva na koncu prišla na datum 19.6. pa še ta dan sta bili samo dve uri na razpolago - sva pa rezervirala konec februarja. Drugače pa vso srečo! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stran: [1]