Kaj pripraviti (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


monika trtnik -> Kaj pripraviti (10.2.2011 20:13:31)

ALI mi katera zna pomagati:Kaksna oblacila in koliko je potrebno pripraviti za dojencka rojena v juniju?Hvala lepa




*miska.mcc* -> RE: KAJ PRIPRAVITI? (10.2.2011 20:27:42)

http://www.ringaraja.net/forum/m_1848590/mpage_1/key_/tm.htm




tikatonka -> RE: KAJ PRIPRAVITI? (10.2.2011 20:32:49)

To je pa čisto odvisno kakšno vreme bo. Jaz sem rodila 2. junija pred 7 leti je bil mrak ko [sm=hudicek1.gif].




natykaa -> RE: KAJ PRIPRAVITI? (11.2.2011 13:32:06)

s tem se jaz tudi ubadam ker mam rok konec maja pa nimam pojma al bo toplo al mrzlo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] verjetno bom kar nekaj za obe opciji pripravla pa potem mojemu javla kaj naj prinese glede na to kako vreme bo.je pa fajn da nimaš nič debelega,rajši več plasti pa potem po potrebi slečeš/oblečeš.




Lelly28 RR -> RE: KAJ PRIPRAVITI? (29.7.2021 21:14:13)

imam 2 punci rojeni konec julija in začetek avgusta. običajno se novorojenčka oblači v dolga oblačila (seveda izbereš 100 % bombažna in tanjša če je to poleti), za vsak slučaj pa sem sama kupila 1 bodi s kratkimi rokavi, kratkih hlačk nisem potrebovala - saj sem rajši pustila jih samo v bodiju in so jih nogice potem lepo hladile. Je pa vseeno fino, da imate za poleti kakšno tanjšo kapico, saj so otroci brez lask in jih ob kakšnem vetru lahko zebe.




Tasykaa RR -> RE: KAJ PRIPRAVITI? (6.8.2021 22:04:08)

Uf 🙈🤣🤣 rodila avgusta lani 🤣 v največji vročini sva šla domov 🙈 mali pa bodi z dolgimi rokavi 🤣 mu je blo prevroče. Pa tudi zdaj če je malo preveč oblečen se hitro poti ☺ so si pa tudi različni eni so bolj zmrzljivi kot drugi 😀 samo to v naprej težje vemo 😀 





Tasykaa RR -> RE: KAJ PRIPRAVITI? (6.8.2021 22:06:29)

Odvisno od leta tudi 🙈 tako da dokupiš potem še vedno lahko 👍 vsega malo smo mi rabli 😀 od kratkih romperčkov do dolgih bodijev, kratkih hlačk edino nismo imeli, jih nismo potrebovali ☺ pa dolge tanke hlačke ☺




Stran: [1]