gliste in nosečnost !! (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


daška91 -> gliste in nosečnost !! (15.2.2011 12:32:12)

Zdravo nosečke !!

Odpiram novo temo , ki zna bit zelo zanimiva !! [sm=smiley1.gif]
Stvar je taka : Sem skoraj že v 16.tednu nosečnosti in imam že več kot 2 meseca gliste !
Bila sem pri svojem osebnem zdravniku, mi je reku da naj jem česen, samo česen mi dela
probleme v želodcu , ki ni kaj prijetno ! 1.mesec nazaj sem začela jemati kapsule z česnom ki niso
nevarne za nosečnice in otoka , pa mi je pomagalo za 1 teden in so se mi spet pojavile GROZA vam rečem ! [sm=smiley13.gif] Posvetovala sem se pa tudi pri svoji ginekologinji , ki mi je rekla da obstajajo tablete Wermox in sirup.
Wermox se bojim jemati , ker baje da ni kaj pripročljiv za nosečnice ! Sirupa se pa v lekarni ne dobi več !
Zato bi use nosečke prosila, če ima katera kakršno koli informacijo o tem problemu, da mi pove bom zelo vesela ! [sm=smiley1.gif] .Povem vam da so tele glistice zelo zelo zelo nadležne in ni kaj prijetno in jih nubeni nosečki ne privoščim !!

lep pozdravček [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Anonimen -> RE: gliste in nosečnost !! (15.2.2011 12:39:20)

Gliste se ti niso spet pojavile. Sploh niso nikamor niti šle in tako se jih ne boš rešila. I ja vermox lahko jemlješvermox se ne daje samo v prvih mesecih nosečnosti.Sirup se dobi. Samo je treba v lekarni prosit,da pokličejo okrog in da naj  jim pošljejo




Sa.Ka -> RE: gliste in nosečnost !! (15.2.2011 13:12:28)

IZVIRNO SPOROČILO: daška91

Zdravo nosečke !!

Odpiram novo temo , ki zna bit zelo zanimiva !! [sm=smiley1.gif]
Stvar je taka : Sem skoraj že v 16.tednu nosečnosti in imam že več kot 2 meseca gliste !
Bila sem pri svojem osebnem zdravniku, mi je reku da naj jem česen, samo česen mi dela
probleme v želodcu , ki ni kaj prijetno ! 1.mesec nazaj sem začela jemati kapsule z česnom ki niso
nevarne za nosečnice in otoka , pa mi je pomagalo za 1 teden in so se mi spet pojavile GROZA vam rečem ! [sm=smiley13.gif] Posvetovala sem se pa tudi pri svoji ginekologinji , ki mi je rekla da obstajajo tablete Wermox in sirup.
Wermox se bojim jemati , ker baje da ni kaj pripročljiv za nosečnice ! Sirupa se pa v lekarni ne dobi več !
Zato bi use nosečke prosila, če ima katera kakršno koli informacijo o tem problemu, da mi pove bom zelo vesela ! [sm=smiley1.gif] .Povem vam da so tele glistice zelo zelo zelo nadležne in ni kaj prijetno in jih nubeni nosečki ne privoščim !!

lep pozdravček [sm=smiley1.gif] [sm=smiley1.gif]



A boš zej poslušala strokovnjake kaj boš jedla glede na svoje stanje ali pa boš brala navodila, forume. Sama se odloči. Veliko je zdravil, ki jih nosečnice ne smejo, samo v stanju bolezni jih je pač treba. Ne škodijo v tej smeri, da bo z otrokom karkoli narobe.




daška91 -> RE: gliste in nosečnost !! (15.2.2011 13:38:09)



[/quote]

A boš zej poslušala strokovnjake kaj boš jedla glede na svoje stanje ali pa boš brala navodila, forume. Sama se odloči. Veliko je zdravil, ki jih nosečnice ne smejo, samo v stanju bolezni jih je pač treba. Ne škodijo v tej smeri, da bo z otrokom karkoli narobe.

[/quote]

ja lej men ni usen veš kaj jemlem. Jz tukej prosm za povset veš ! To je moja prva nosečnost in nočem reskirat !




daška91 -> RE: gliste in nosečnost !! (15.2.2011 13:39:09)

Anonimen
: hvala za inf. bom se še malo posvetovala za ta surup !

lep pozdrav




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.2.2011 19:45:16)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




moci -> RE: gliste in nosečnost !! (16.2.2011 11:59:42)

obstaja homeopatsko zdravilo, jaz sem ga dobila za dojenčka.





Stran: [1]