Vrtci Ljubljana-Bežigrad (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


Nogavička -> Vrtci Ljubljana-Bežigrad (19.2.2004 14:14:06)

Pozdravljeni,

sem sicer še nosečnica (26. teden) in moje dete se še lepo crklja in ga/jo nič ne skrbi za vrtec, mene pa malo že, saj bi rada, da moj otrok hodi v kvaliteten vrtec - predvsem so mi pomembne jasli, ker so naše babice malo daleč, da bi ga lahko čuvale.

Mi lahko kdo svetuje, kateri vrtec je v bežigrajskem okolišu najboljši? In kako je s čakanjem na prosto mesto - nisem namreč iz Ljubljane, ampak iz Ivančne Gorice. Službo pa imam v Ljubljani, prav tako mož in bo najbolj praktično, da je dete v vrtcu v Ljubljani.

Hvala za odgovore.

Tea




Mina1 -> Vrtci Ljubljana-Bežigrad (19.2.2004 14:21:24)

Ker si glih napisala LJ-Bežigrad, lahko povem le za vrtec Jelka in enoto Vila znotraj tega vrtca.

Zelo hvalijo!!!

Moj bo šel jeseni v enoto Vila (tu mislim da ni jaslic), jih ima zato vrtec Jelka in punce pravijo, da je super. Je pa to vse odvisno od karakterja otročka samega.

pa-pa




Mina1 -> Vrtci Ljubljana-Bežigrad (19.2.2004 15:02:24)

Preverjeno je za vrtec Jelka in za enoto Vila - pomeni, da je tam za otroka v redu poskrbljeno.

Ostale enote pa tudi meni niso po godu iz tega ali onega razloga in tega, kot je napisala Urška.

pa-pa-)




LUCI -> Vrtci Ljubljana-Bežigrad (6.8.2004 15:03:41)

Moja hčerka (15 mes.) obiskuje vrtec Ciciban-enota Lenka. Vrtec mi je všeč, le prostori so majhni, saj je v eni skupini 14 malčkov, imajo lepo novo teraso s tendo. S kadrom sem zelo zadovoljna. Pohiti s prijavo takoj ko se rodi tvoj pikc! PA, PA




Stran: [1]