RE: Potni stroški za preglede (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


*sanela* -> RE: Potni stroški za preglede (6.12.2011 15:47:01)

Nesla bom ziher, ker sem bila od 25.9. 2010  cca. 16x, sam točnih datumov se ne spomnim. Bom nesla v sprejemno v Leonišče in prosila, da mi ispolnijo in pol v sprejemno v st. porodišnico, pa bomo vidli, če bo ratal [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




julij82 -> RE: Potni stroški za preglede (10.5.2012 9:31:14)

Pozdravljene,
tudi sama sem včeraj nesla spisek obiskov na ginekološki v Lj in UZ na ZZZS za povračilo stroškov. In ta država je sama mafija.... iz 16ih obiskov v treh letih, se mi jih bo štelo samo tiste, katere sem jih imela 3 obiske ali več v enem mesecu. Od Lj sem oddaljena 30km v eno smer in me pride povračilo stroškov 8€/dan (lansko leto še manj, ker je bil bencin kao cenejši)...kar pomeni 3x obiski na mesec=24€, od tega mi vzamejo oni za vsak mesec svoje stroške 22€ in mi ostane celih 2€ ali pa še kaj manj za povračilo potnih stroškov. BRAVO DRŽAVA!!!




laraz -> RE: Potni stroški za preglede (29.5.2012 21:38:19)

No, čakala sem, kdaj bo kakšna to napisala. Jaz sem te stroške uveljavljala, ko smo hčerko vozili[sm=smiley13.gif] na preglede v Lj zaradi naglušnosti, in sem na koncu dobila 1,57 eur za enih 5 pregledov v letu. Sramota. Zdaj, ko pa bova morala hodit spet v Lj za neplodnost me tej potni stroški spet zanimajo. Se mi je kar zdelo, da se ni nič spremenilo.




pupika83 -> RE: Potni stroški za preglede (30.5.2012 17:39:27)

Vem, da je vse skupaj en velik nateg, ampak nekaj evrov bi mogla tud jaz dobit. Še nisem odnedla do ZZZS, upam, da ne bom preveč razočarana. [sm=smiley36.gif]

Punce, ki ste pri dr. Rešu: Mi lahko katera prosim, prosim, prosim pove, kje date potrdit ko, greste v Postojno (na punkcijo oz. ET)? Meni nočejo ...




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]