kašelj,kašelj,kašelj (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


leo**tia -> kašelj,kašelj,kašelj (4.3.2011 9:12:00)

naš6letnik kašlja že od 2leta starosti.SUH kašelj..........imel je pumpico berodual,in stanje se je umirilo do zdaj te zime...zdaj pa spet jovo na novo!!pili raznorazne sirupe kašljal je dalje,groza.predvsem ponoči,,in to kar od 10-3ure zjutraj...........ni preostalo drugega spet berodual in singulair...je bilo dobro.šli smo pred 3mesece na vse možne preiskave...alergije vse negativno,astma negativno.........slikanje pljuč..z malim vse ok...no in zdaj je imel laringitis in spet kašlja.ponoči sploh nismo spali....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]dala sem mu berudoal zdaj bomo vidli kako bo...jaz ne morem več,to je tako utrujajoče ker ne vem kaj ga moti,ali kaj v zraku,ne vem............ko se izbruha od kašlja je vse vredu.....zdravniki sumijo astmo ob naporu,dobil je tak merilec koliko zraka pihne v litrih....zjutraj največ,pol manje,in to je baje nek pokazatelj skrite astme...ampak res da kašlja ko leta po stanovanju,ampak ni mi jasno zakaj ponoči najbolj ko miruje???ima kdo podobne težave???[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Luni -> RE: kašelj,kašelj,kašelj (4.3.2011 9:39:03)

Pri nas pomagajo samo inhalacije...




Janeja -> RE: kašelj,kašelj,kašelj (4.3.2011 20:04:27)

Presuh zrak?
Pri nas je, odkar smo kupili vlažilec zraka in ionizator, ki zrak prečisti, stanje s prehladi, kašljem in podobnim [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] 100% boljše.
Celo letošnjo sezono virusov in bolezni smo preživeli brez bolezni. Takoj, ko kdo začne smrkat, prestavimo vlažilec v njegovo sobo in laufa celo noč. Čez dan ga imamo prižganega v dnevni sobi.

Škodit vlažen zrak sigurno ne more. Probaj.




Najaa -> RE: kašelj,kašelj,kašelj (4.3.2011 20:09:21)

Se podpišem pod Janejo. Vlažilec res pomaga. Pa ko otrok kašlja naj spije malo tekočine. Naša tavečja tudi skoz kašlja. Alergologinja je rekla, da ima občutljivo sluznico in jo skoz draži, suh, vlažen zrak, topel, mrzel.. vse. Tako da ona skoz kašlja oz. pokašljuje, jaz pa ji čim več čistim nos, vlažilec pomaga in pije. 




naia -> RE: kašelj,kašelj,kašelj (4.3.2011 22:07:32)

mi prakticiramo s čebulo, ko tamala začne kašljati, suh kašelj, na oknsko polico narežem čebulo in jo čez noč vdihava, naslednji dan je že zelo bolje, kašelj dozori in začne izkašljevati, vsaj lepo spi ponoči, ker jo ne matra




ZmajTolovaj -> RE: kašelj,kašelj,kašelj (5.3.2011 21:26:29)

IZVIRNO SPOROČILO: naia

mi prakticiramo s čebulo, ko tamala začne kašljati, suh kašelj, na oknsko polico narežem čebulo in jo čez noč vdihava, naslednji dan je že zelo bolje, kašelj dozori in začne izkašljevati, vsaj lepo spi ponoči, ker jo ne matra


Enako, za izkašljevanje pa se je zdaj nazadnje najbolj obnesel lučnikov sirup.




dreamhorse -> RE: kašelj,kašelj,kašelj (8.3.2011 8:10:05)

Pri nas je kašljala ponoči, vse dokler ji nisem dala v sobo vlažilca, ki je prižgan dan in noč. Če pokašljuje, ji dam še tri kapljice eteričnega olja japonske mete. Na prsa ji namažem Fitobalm gel... In kašlja več ni.




Stran: [1]