prstani (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


princeska29 -> prstani (17.3.2011 14:48:11)

kako se merijo prstani oziroma kako izmeriš obseg prsta?????




lobotomistična -> RE: prstani (17.3.2011 15:02:22)

Najdeš prstan, ki ti je prav, nato pa izmeriš premer prstana.




tix -> RE: prstani (17.3.2011 15:37:04)

pri zlatarju imajo modelčke in potem poveriš katera številka je prava




princeska29 -> RE: prstani (17.3.2011 18:21:54)

rada bi naročila preko spleta vseeno hvala za odgovore




čmrgelj -> RE: prstani (18.3.2011 8:53:38)

Pojdi mal pofirbcat v zlatarno, usput naj ti še zmerijo , in boš mela mero
no ne predlagam ti pa nakupa prek spleta - sploh če gre za poročne prstane
ker je eno slika drugo pa kaj v resnici res dobiš, to  je pri prstanih zelo delikatno, tudi jaz sem gledala enega prek spleta, kombinacijo rdečega in belega zlata, pa sem toliko časa hodila okrog da sem vsaj mal podobnega vidla in ugotovla da to ni to, na sliki je lep ker je velik, potem pa je slika popolnoma druga.
velik sreče




carbene -> RE: prstani (21.3.2011 21:47:32)

Nabaviti prstane preko spleta se (preverjeno) da. Je pa v veliko pomoč, če prej kupiš še t. i. "ring sizer" (na primer: http://www.amazon.com/gp/product/B000SKRV9A/ref=pd_lpo_k2_dp_sr_2?pf_rd_p=1278548962&pf_rd_s=lpo-top-stripe-1&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B00104J3MG&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=0GJPKYE76R57ZZA2E7E3 ), kjer lahko potem sama izmeriš, katero velikost rabiš. Ugibanje in ocenjevanje na oko je namreč zelo delikatno, ker gre tukaj za res zelo majhne razlike. V zlatarnah ti pa verjetno ne bodo brez nakupa merili velikosti. Poleg tega se jaz na papirnate "printable" verzije, ki jih tudi lahko dobiš na spletu oziroma jih sprintaš od tam, ne bi zanašala. In če kupuješ preko spleta, preveri še, če lahko prstan v primeru napačne velikosti vrneš, da ti ga ustrezno prilagodijo/zamenjajo (ponavadi je problem le v primeru, če so prstani že gravirani).




Stran: [1]