|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripom...
21.3.2011 19:56:49   
malibauc
Morda ste že obdelale to temo.....  Jaz sem bolj 'tanova', pa je nisem našla....

Opazila sem, da so cene v Baby centru in Pikapolonici kar zasoljene.
Primerjala sem jih s cenami v Leclercu, kjer lahko kupiš enake znamke (npr. Tommee Tippiee, Avent , Nuk,...) občutno ceneje.
Tudi oblačila (jakna, body) sem kupila v C&A veliko ceneje. Pa tudi kvaliteta se mi zdi dobra.

Zanima me, kje (še) kupujete. Hvala.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
21.3.2011 20:10:19   
josephine27
oblačila še v H&M, kašno malekost v sparu, mullerju, oviesse, kiku,...

sploh za oblačila se mi zdita baby center in pikapolonica predraga čeprav sem na začetku tudi sama tam kupovala. sama tam kupujem predvsem igrače, ostalo pa drugje.


_____________________________



(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
21.3.2011 20:39:23   
PinkyGirl
Mi imamo na srečo večino opreme "pojerbane" , tako da tle šparamo. Igrače tudi krožijo, jih pikolinoti itak ne znucajo, ker prehitro nehajo aktualne bituser posted image

Obleke pa v HM in CA, samo tile majo bolj male številke... Kakšno stvar pa tud v NKD.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
21.3.2011 20:55:38   
branka81
Tud jaz sem veliko oblačilc že dobila,majčke sem kupovala v kiku,ker so res poceni pa dobre,bodije pa v sparu-so zelo kvalitetni in poceni,ostalo pa v H&M,C&A,NKD,TACCO.....je res da imajo v Baby centru full luštkane cunjice,ampak z malo porodniško si jih žal ne morem privoščiti.....

(odgovor članu PinkyGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
21.3.2011 20:58:49   
Anonimen
Polovica je sposojena.
Precej kupi bakica.
Ostalo pa H&M (praktično, ker lahko zamenjaš v 30 dneh), malenkost C&a ter Idexe.

(odgovor članu malibauc)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
21.3.2011 21:09:13   
titanik
Jaz vse 3 kupujem v beby centru in pikapolonici se mi ne zdi drago.Igrače bolj malo ,ker veliko dobijo.


_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
21.3.2011 21:31:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu titanik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
21.3.2011 21:32:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu titanik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
22.3.2011 9:59:28   
kristinaj
ma kjer je ... oviesse, benetton, hm, spar, baby center pikapolonica, wenice ...  

o kvaliteti poznamo pregovor malo denarja malo muzike... razliko sem opazila npr pri barvi in obliki.. ko tisto poceni opereš izgubi obliko in je **** likat, ter sčasoma pri pranju izgubi barvo...

ga pa ni pravila.. tudi ko sem v baby centru kar plačala se je skazilo edino benetton me ni nikoli razočaral, pa ni neka jaka in draga znamka...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
22.3.2011 10:18:44   
ninchi9
Moje izkušnje:

Bodije imam Sparky - zelo zadovoljna. Majčke na preklop - baby center ali pikapolonica. Ostala oblačila C&A, Ndk, . H&M - kvaliteta dobra, edino ko sem malega široko povijala na začetku, mi tiste male hlače, trenerkice ipd. niso šle gor, ker so narete samo za Pamperske. Leclerc - vsa oblačila so se mi skrčila, tak da moraš vedno kupit številko večje. Pliš se splača kupit v Kiku - se mi ne zdi kaj drugačna kvaliteta od drugih firm. Edino bombaž meni ni od tam všeč, ker je taki trdi.

Posteljnino sem kupila v Ikei, ker je ful ugodno - tudi kakšen kos pohištva se najde zelo poceni tam.

Igrače - baby center, pikapolonica, Leclerc...

Ostale stvari, kar se tiče higiene - kupujem v DM-u in Mullerju.

Od opreme pa sem vse ostalo kupila v Baby Centru, Pikapolonici in Leclercu.


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
22.3.2011 10:39:16   
titanik
 hruška debeluška ja pa ni vse po 39 eur .Vzemem si čas in tudi lepe stvati od pajacekov ,trinerk ,oblekic....za malo ceno dobiš.

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
22.3.2011 13:28:07   
malibauc
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

ma kjer je ... oviesse, benetton, hm, spar, baby center pikapolonica, wenice ...  

o kvaliteti poznamo pregovor malo denarja malo muzike... razliko sem opazila npr pri barvi in obliki.. ko tisto poceni opereš izgubi obliko in je **** likat, ter sčasoma pri pranju izgubi barvo...

ga pa ni pravila.. tudi ko sem v baby centru kar plačala se je skazilo edino benetton me ni nikoli razočaral, pa ni neka jaka in draga znamka...

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
22.3.2011 13:29:32   
Edina
mi dosti kupujemo v h&mu in kiku in sem zelo zadovoljna. Sploh se splača it v h&m ko je konec sezone in imajo znižanja, kupim za malo denarja kr dosti kvalitetnih stvari za naslednjo sezono. v baby centru pa mi niti niso tako zelo všeč oblačila. flaške in podobno pa grem vedno raje pogledat v dm prej. primer: aventova flaška 260ml: spar: 7,99eur; baby center tut neki podobnega mogoče par centov ceneje,dm:5,99!ista flaška! take stvari se splača mal sprehodit pa pogledat.

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
22.3.2011 13:31:30   
malibauc
Uf, nekaj sem zašmornala....

No, to je mene razjezilo. Ker sem v Baby centru kupila body-e, ki so se sprali in zmuckali po nekaj pranjih. Body-i iz H&M, C&A ali pa iz Kika pa 'dajejo skozi' že četrtega user posted image , pa niti približno niso tako sprani.

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
22.3.2011 13:44:49   
sazi
Ne maram nakupovanja - nobenega. Zato ne krožim po trgovinah in jih tudi bolj malo poznam - sploh trgovine z oblačili.
Precej oblačil dobimo, kar pa dokupim, pa nabavim kar med tedenskim šopingom v Mercatorju ali Leclercu.
Edina trgovina v katero še zavijem je Baby center. Res je, da so ene stvari malo dražje. Zato pa vedno kupim tiste, ki so v akcijah (jih je vedno kar precej) in na razprodajah - potem so ravno normalne do ugodne cene. S kavliteto sem pa zelo zadovoljna.

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
22.3.2011 14:29:14   
Anonimen
Pohistvo smo kupili v Ikei (ful poceni in masivno)

Vozicek v BC

Ostalo opremo smo dobili sposojeno.

Tudi veliko cunjic smo dobili sposojenih. Drugace pa narocamo predvsem iz Next-a. Kaj kupim v H&M-u, Kik-u itd.

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
22.3.2011 21:09:40   
Urska09
Pohištvo: Ikea
Igrače: BC in Pikapolonica
Oblačila: Next, H&M

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
24.3.2011 20:34:18   
honey
Oblačila kupujem v Leclercu, Kiku, NKD-ju, kaj tudi v C&A, v Baby Centru redko, ker je user posted image drago - kvaliteta pa tudi ni primerna ceni. Sem pa letos na razprodajah zimskih nakupila kar nekaj stvari, ki so bile ugodne, vendar moram reči, da so v tistem mesecu, ko je mali nosil ta oblačila, zelo izgubila na kvaliteti. Tako da ne vem, če bom še kdaj kaj kupila v BC, pa tudi če bo poceni in na razprodajah.

Igrače pa večinoma kupim v BC, saj je kvaliteta povsod ista, cene pa tudi zelo podobne.

Opremo pa res dobro pregledam, kje kupim. Npr. "ležalnik" za v kad je v BC 20 EUR, v Leclercu sem dala zanj 8 €. Kasete za koš za plenice je v BC ena 6 €, v Leclercu sem dobila 3 kos za 7 €. V glavnem - BC ima tako zasoljene cene, da je groza.

Kozmetiko pa vso kupim v Mullerju ali DM-ju - tako za otroke kot tudi za naju z možem.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
24.3.2011 21:04:41   
malibauc
Glede opreme: ko imajo v Leclercu akcijo otroške opreme, se res splača. Jaz sem tam kupila stolček za hranjenje Lemi in avtosedež Maxi Cosi, ki sta bila občutno cenejša od BC.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
29.3.2011 11:14:26   
ksenjaka
H&M, pa C&A... pa nujno vsak mesec kak priboljšek v otroški trgovini Kakadu http://www.kakadu.si/16-darilo-ob-rojstvu

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
10.6.2011 8:32:55   
Marjetica12
Ojla

Včeraj sem bila v Btc-ju. Odkrila sem čisto novo trgovino v hali A v kleti. Imenuje se Orchestra. Imajo zelo veliko izbiro otroških oblačil od 0- 14 let. Trenutno imajo full dobr popust. Kupiš 2, tretji najcenejši je brezplačno ( 1+1 = 3 ). Sem kupila kar 6 izdelkov in so mi dva kar podarili. Bom še prišla.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
10.6.2011 9:11:14   
tjasaoasis
^^ Pozabila pa si povedat, da imajo sicer zasoljene cene :) Jaz sem zadnjič šla tja in kupila eno majčko za 7€, ker mi je bila zelo všeč, drugače pa so cene primerljive z BC. Npr. komplet kratke majice in kratkih hlač je bil okoli 30€, podobno zadevo dobim v Leclercu za 14€.  

(odgovor članu Marjetica12)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
4.7.2011 19:32:03   
Marjetica12
No cene se mi zdijo kar primerne, glede na kvaliteto. Sedaj imajo 30% popust na vse artikle. Mislim, da se spača.user posted image

(odgovor članu tjasaoasis)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
4.7.2011 20:06:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marjetica12)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pr...
5.7.2011 10:15:54   
malibauc
Zdaj imajo tudi v Mani take luštne cotke za male....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?