Reklamacija oblačil!!! (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


*pupsa* -> Reklamacija oblačil!!! (22.3.2011 14:38:16)

No pa naj še rečejo, da smo potrošniki zavarovani iz strani zakona...nič nismo!!! Pred dobrim mesecem dni sem v trgovini Benetton na Bledu kupila oblekco za hčerkin rojstni dan....oprala jo nisem ker je bila tako lepo tovarniško zlikana...pa jo operem prvi dan po rojstnem dnevu in oblekica se razbarva...tako grdo, da je čisto lisasta. Pokličem v trgovino in mi že po telefonu zabrusijo, da reklamacija ne bo odobrena, da sem jo narobe oprala....vsa jezna grem naslednji dan kljub temu uveljavljat svojo pravico do reklamacije in v trgovini zopet isti odgovor, da reklamacija ne bo priznana zraven pa še totalno nesramen odnos z višanjem glasu in celo žalitvenimi pripombami!!! No po dobrem mesecu dni mi pošljejo na dom dopis, da je reklamacija po pregledu zavrnjena. Po nekaj mailih in brez kakršnih dokazov oni zaključijo zadevo s tem, da mi pošljejo obleko na dom in naj se obrnem na proizvajalca češ da oni so samo zastopniki!! Ko mi dvignejo še zadnji živec se obrnem na tržni inšpektorat nakar mi oni zatrdijo, da brez potrdila sodnega izvedenca ne morem dejansko nič, kljub temu, da je prodajalec kršil reklamacijski rok!!! Vsem, ki ne želijo izgubiti denarja in živcev odsvetujem obisk trgovin pod zastopstvom podjetja Rebel...pri njih je faktor normalne človeške komunikacije in očitno tudi faktor etike dejansko na dnu!!! Mislim, da si marsikatera trgovina niti pod razno ne bi privoščila takšnega odnosa do strank, sploh pa ne v teh časih, ko je konkurenca na trgu ogromna!




Anonimen -> RE: Reklamacija oblačil!!! (22.3.2011 18:29:39)

Sicer imam z Benettom same pozitivne izkušnje, podjetja, ki ga omenjaš - Rebel - pa ne poznam.




*pupsa* -> RE: Reklamacija oblačil!!! (22.3.2011 19:51:24)

Tudi sama imam super izkušnje z benetton oblačili, tokrat je bila očitno napaka v tkanini...poleg razbarvanja oblačila je ta na strani kjer je zašit kar razpadel tkanina se je dobesedno razparala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Dashenka -> RE: Reklamacija oblačil!!! (22.3.2011 20:05:09)


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Sicer imam z Benettom same pozitivne izkušnje, podjetja, ki ga omenjaš - Rebel - pa ne poznam.




Enako, še nikoli nobenih problemov. Perem pa seveda v skladu z navodili.
Če na všitem listku piše "ročno", oblačil ne tlačim v stroj.




*pupsa* -> RE: Reklamacija oblačil!!! (22.3.2011 20:44:24)

Na všitku je pisalo prati ločeno na 30 stopinj ker pušča barvo...to sem storila, oblekca pa je prišla iz pralnega stroja razbarvana [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




tanci29 -> RE: Reklamacija oblačil!!! (22.3.2011 23:14:12)

IZVIRNO SPOROČILO: *pupsa*

Na všitku je pisalo prati ločeno na 30 stopinj ker pušča barvo...to sem storila, oblekca pa je prišla iz pralnega stroja razbarvana [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]


potem pa naroči sodnega izvedenca. njegovega mnenja ni možno izpodbijati in če dokaže da si ravnala prav s tkanino bodo morali oni/trgovina poravnati stroške njega/sodnega izvedenca in priznati reklamacijo.




Stran: [1]