|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Verzi za materinski dan
24.3.2011 16:31:03   
_Anja_
Za vas imam nekaj verzov za materinski dan, ker mame smo in ste in so res ene same user posted image



* * *

Vsaka mama je prava mama,

dana na srečo in na veselje.

Prava. In ena sama.

Za vse življenje.

(Tone Pavček)

* * *

Če vsi grmi bi zacveli in vsi cveti zadehteli, vse vodice zašumljale, zvezdice vse zasijale, da njo z njimi obdarujem, njo, ki vse ji, vse dolgujem - bi premalo mogel dati tebi, moja zlata mati!

* * *

Mama,

tvoje roke so kot rahel vetrič čez polje,

tvoj objem je kot toplo sonce, ki nikoli ne ugasne,

tvoj glas je kot najlepša pesem, ki povzdigne nas v nebo,

tvoj poljub je poln obljub, upanja in želja.

Hvala ti za vse kar storila si zame,

v mojem srcu za vedno si ti,

ko ob meni si ali pa te ni,

vem da vsak za takšno mamo hrepeni.

* * *

Kako naj, mama, zdaj ti voščim, kaj naj ti podarim? Nimam biserov, ne zlata, cvetja ne rodi zdaj trata. Srce pa hvaležno imam, ti vsega za darilo dam.

* * *

Brez sonca roža ne cveti,

a nam brez mam živeti ni.

Zahvalim soncu se za cvet,

a tebi, ker ves moj si svet!

* * *

Moje sonce, zvezd sijaj, bistri vir in senčni gaj, svetli biser, lune žar, mojega življenja čar; vse, kar srečo mi rodi - si edino mati ti.

* * *

Mamica moja, v naročje me vzemi,

nežno in toplo me k sebi prižemi.

Naj bo tvoj praznik le s srečo pretkan,

naj vsak dan za naju mamic bo dan!

* * *

Mama je ena sama mama. Kot sonce se sveti, kot srce, ki je milosti vredno smeji se, mehka je kot puh in sreče duh.

* * *

Še več smo jih zbrali v članku: Lepe misli za mamo



Imaš tudi ti kakšno idejo za lep verz?user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Verzi za materinski dan
25.3.2011 12:43:56   
Katrin
Skromno rožico imam,
komu naj jo dam?
Tebi mami,
ker te rada imam!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mamica moja, v naročje me vzemi,
nežno in toplo me k sebi prižemi.
Naj bo tvoj praznik le s srečo pretkan,
naj vsak dan za naju mamic bo dan.

Mamica, rad te imam!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 25.3.2011 18:15:34 >


_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu _Anja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?