Nokia 5230 (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Ženkica -> Nokia 5230 (25.3.2011 9:07:59)

Živjo, možu bi rada kupila nov GSM Nokio 5230; zanima me, če jo kdo od vas ima in kako se kaj obnese?

Hvala,

Ženkica




enea -> RE: Nokia 5230 (25.3.2011 9:20:23)

na mobitelovi strani piše da ni več v prodaji[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




luka jan -> RE: Nokia 5230 (25.3.2011 9:53:32)


IZVIRNO SPOROČILO: enea

na mobitelovi strani piše da ni več v prodaji[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]



Sigurno se jo še da kje dobit, malo preveri.[sm=smiley1.gif]

Sama nimam tega Nokiinega modela, sem jih pa že kar nekaj zamenjala in sem bila z vsemi več kot zadovoljna.[sm=bravo.gif]




enea -> RE: Nokia 5230 (25.3.2011 9:55:57)

ja ja sej vem, da se jo da še kje dobit,..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. moj mi je pravkar kupil LG na dotik,.. je pa res, da je moj ljubitelj nokie, in ne pozna nobene druge znamke,... in ful je zadovoljen z njo,...




luka jan -> RE: Nokia 5230 (25.3.2011 10:06:54)


IZVIRNO SPOROČILO: enea

ja ja sej vem, da se jo da še kje dobit,..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. moj mi je pravkar kupil LG na dotik,.. je pa res, da je moj ljubitelj nokie, in ne pozna nobene druge znamke,... in ful je zadovoljen z njo,...


Ti telefoni na dotik pa men ne potegnejo, vedno pokličem milijon ljudi brez da bi to želela.[sm=jezicek.gif]

Nokia je še vedno zakon.[sm=bravo.gif]




Ženkica -> RE: Nokia 5230 (25.3.2011 10:57:13)

na bolhi jih je kot listja in trave; novih, rabljenih............. to ne bo problem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Super mi je, ker ima gps, pa maile lahko gledaš, to dvoje mi je v resnici važno; ostalo niti ne




luka jan -> RE: Nokia 5230 (25.3.2011 11:21:35)


IZVIRNO SPOROČILO: Ženkica

na bolhi jih je kot listja in trave; novih, rabljenih............. to ne bo problem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Super mi je, ker ima gps, pa maile lahko gledaš, to dvoje mi je v resnici važno; ostalo niti ne



Maile je tud men fajn pogledat na telefonu, gps-a pa niti ne uporabljam, čist pozabim. Ali pa se še nisem čist zares izgubila.[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]
Sicer pa vsaka funkcija ki jo ima telefon ne škodi, saj pravijo da od viška ne boli glava.[sm=smiley1.gif]




mala maja -> RE: Nokia 5230 (25.3.2011 11:25:15)

jaz sem jo pred meseci vzela pri Simobilu.
Kolk sem pa zadovoljna z njo [sm=zmeden.gif] Žal mi je moje E63-ke[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif], pa čeprav sta to dva čisto različna telefona ni ne vem kaj tale 5230-ka. Rajši izberi kakšen drugi telefon. Če pa ni navajen telefona na dotik pa sploh ne kupuj tega telefona, rajši kakšnega malo večjega. meni tudi ful velikokrat "zmrzne2 oziroma kar napiše da je omrežje zasedeno in sploh ne morem klicati ven. zadnjič se mi je v dveh dneh 3x ugasnila in sem morala prav fizično vzeti ven baterijo, da se je zbudila.




titania -> RE: Nokia 5230 (25.3.2011 13:02:02)

Te nokie ne poznam, sem se pa po enem letu končno znebila samsunga na dotik, ki je bil za en k*** - ni vlekel signala, dotik je šteku..
Ti tanovi zasloni na dotik so baje boljši..
Sem pa dobila nokio c3 in sem preeeeesrečnaa :) če mene vprašate.. ni ga čez tipke :)




sončnica24 -> RE: Nokia 5230 (25.3.2011 13:45:08)

Jaz jo imam, čisto običajen telefon, zankrat dela je pa res da je stara pol leta tako da še mora [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




alda -> RE: Nokia 5230 (25.3.2011 17:21:32)

ga ima naša najstnica in je čist happy [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif],
FB in you tube llaufa 100/h, pa še MSN ji vedno prav pride, ker ima tudi wlan[sm=smiley1.gif]




Linostarček -> RE: Nokia 5230 (25.3.2011 17:37:52)

ja jaz jo imam naprodaj ampak je kupljena na simobilu
Tale nokia je ok sem jo v bistvu kupila kar tko da jo sprobam samo mi ne odgovarja rabila sem jo dva tedna zdaj pa je že kar nekaj mesecev v škatli in prah nabira




tofsi -> RE: Nokia 5230 (26.3.2011 7:10:49)

Ko sije sonce se splph ne moreš oglasit še manj koga poklicat, ker se nič ne vidi. Se pregreva, ima pa veliko funkcij. Jaz sem imela smolo, se mi je sam povezoval z internetom, račun je kr rastel. Na servisu so mi menjali ekran. Seveda stroškov ne dobiš povrnjenih, čeprav sem vsak dan stala na Mobitelu, dokler mi ga niso poslali na servis. To je moja 4 nokia in najslabša. Svetujem, da zbereš kaj druga.




Linostarček -> RE: Nokia 5230 (26.3.2011 12:15:15)

Ženkica poslala sem ti mail

Tofsi ti si pa res mela nesrećo z tem telefonom
no jaz sem ga uporabljala samo za igranje igric pa muziko in net.
It tudi samo dva tedna ker sem si potem set drugega nabavla ( jah obsedenec z mobilniki) sem jih kar nekaj menjala ampak zame ne pride v poštev ker nima fizične tipkovnice
(je šel tud galaxy s rakom žvižgat zaradi tega in še kar nekaj drugih)




malenaa -> RE: Nokia 5230 (27.3.2011 16:26:45)


IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

jaz sem jo pred meseci vzela pri Simobilu.
Kolk sem pa zadovoljna z njo [sm=zmeden.gif] Žal mi je moje E63-ke[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif], pa čeprav sta to dva čisto različna telefona ni ne vem kaj tale 5230-ka. Rajši izberi kakšen drugi telefon. Če pa ni navajen telefona na dotik pa sploh ne kupuj tega telefona, rajši kakšnega malo večjega. meni tudi ful velikokrat "zmrzne2 oziroma kar napiše da je omrežje zasedeno in sploh ne morem klicati ven. zadnjič se mi je v dveh dneh 3x ugasnila in sem morala prav fizično vzeti ven baterijo, da se je zbudila.



a to si mojo 5230 opisovala [sm=smiley36.gif]

klump od klumpa - žal mi je, kolko imam las na glavi, da sem si jo kupila




mala maja -> RE: Nokia 5230 (28.3.2011 8:57:12)


IZVIRNO SPOROČILO: malenaa


IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

jaz sem jo pred meseci vzela pri Simobilu.
Kolk sem pa zadovoljna z njo [sm=zmeden.gif] Žal mi je moje E63-ke[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif], pa čeprav sta to dva čisto različna telefona ni ne vem kaj tale 5230-ka. Rajši izberi kakšen drugi telefon. Če pa ni navajen telefona na dotik pa sploh ne kupuj tega telefona, rajši kakšnega malo večjega. meni tudi ful velikokrat "zmrzne2 oziroma kar napiše da je omrežje zasedeno in sploh ne morem klicati ven. zadnjič se mi je v dveh dneh 3x ugasnila in sem morala prav fizično vzeti ven baterijo, da se je zbudila.



a to si mojo 5230 opisovala [sm=smiley36.gif]

klump od klumpa - žal mi je, kolko imam las na glavi, da sem si jo kupila




očitno ja [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] meni je možek obljubil da mi da polovico zraven pa še on bo vezavo vzel, tko da grem po Samsung galaksy-ja v sredo. komi čakam[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]. In prvič v živlejnju mi ne oporeka kaj rabim nov telefon[sm=smiley13.gif]




luka jan -> RE: Nokia 5230 (31.3.2011 10:17:33)


IZVIRNO SPOROČILO: mala maja


IZVIRNO SPOROČILO: malenaa


IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

jaz sem jo pred meseci vzela pri Simobilu.
Kolk sem pa zadovoljna z njo [sm=zmeden.gif] Žal mi je moje E63-ke[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif], pa čeprav sta to dva čisto različna telefona ni ne vem kaj tale 5230-ka. Rajši izberi kakšen drugi telefon. Če pa ni navajen telefona na dotik pa sploh ne kupuj tega telefona, rajši kakšnega malo večjega. meni tudi ful velikokrat "zmrzne2 oziroma kar napiše da je omrežje zasedeno in sploh ne morem klicati ven. zadnjič se mi je v dveh dneh 3x ugasnila in sem morala prav fizično vzeti ven baterijo, da se je zbudila.



a to si mojo 5230 opisovala [sm=smiley36.gif]

klump od klumpa - žal mi je, kolko imam las na glavi, da sem si jo kupila




očitno ja [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] meni je možek obljubil da mi da polovico zraven pa še on bo vezavo vzel, tko da grem po Samsung galaksy-ja v sredo. komi čakam[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]. In prvič v živlejnju mi ne oporeka kaj rabim nov telefon[sm=smiley13.gif]


Zanimivo, sem zamenjala že enih par Nokia telefonov, pa je vse delalo tako kot je treba. Izgleda da tudi Nokia ni več tisto, kar je včasih bila.[sm=smiley1.gif]




Stran: [1]