žar (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Kuhajmo skupaj



Sporočilo


tanja75 -> žar (25.3.2011 22:46:30)

V kratkem imamo praznovanje. Pa bi rada nasvet kaj še lahko naredimo na žaru. Da ni glih vedno klasika meso, zelenjava. Je katera že probala sir za žar Mu?




Freya88 -> RE: žar (26.3.2011 9:52:12)

Ligni z zara so odlicni mmm:)




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.3.2011 9:53:51)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




KIKI**** -> RE: žar (26.3.2011 13:33:25)

IZVIRNO SPOROČILO: tanja75

V kratkem imamo praznovanje. Pa bi rada nasvet kaj še lahko naredimo na žaru. Da ni glih vedno klasika meso, zelenjava. Je katera že probala sir za žar Mu?


Sir za žar je svetoven, ampak nam je veliko boljši kot mu, Olimski beli sir za žar.





Hope2 -> RE: žar (26.3.2011 16:02:59)

Na žar lahko vržeš:
ribe,
lignje, polnjene lignje,
nabodala ali mesna/zelenjavna/škampovi repki+ribe (vmes dodaš zelenjavo),
zelenjava na žaru (bučke, malancani, pisana paprika- najboljša je rdeča, šampijoni, čebula),
škampi ali kozice,
ananas
olimski sir
meso(vratovina, perutničke, nabodala, jagenjčkova zarebrnica, svinjska rebrca, čevapi, hrenovke, hrenovke s slanino, pikantne klobasice

Jaz na velik pladenj ali krožnik natrosim rukolo, na njo pa potem naložim sir iz žara in zelenjavo, pa še za okras kak češnjev paradižnik in pinjole[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] .

Meso ala vratovina, rebrca... dam obvezno že zjutraj v paco: olivno olje, velik strtega česna in rožmarin

Kot je KIKI rekla, če kupuješ sir, kupi olimskega. Še vsi do sedaj so bili razočarani nad MU- FUJ




end1 -> RE: žar (26.3.2011 20:33:22)


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Kot je KIKI rekla, če kupuješ sir, kupi olimskega. Še vsi do sedaj so bili razočarani nad MU- FUJ


meni je tudi olimski boljši, mojmu pa od MU-ja!




Anonimen -> RE: žar (26.3.2011 21:33:55)

Meni je sir za zar svetoven. Potem so mi ful dobre na zaru pecene sitake, polnjeni lignji, banane, ...




mini86 -> RE: žar (28.3.2011 11:58:28)

IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: tanja75

V kratkem imamo praznovanje. Pa bi rada nasvet kaj še lahko naredimo na žaru. Da ni glih vedno klasika meso, zelenjava. Je katera že probala sir za žar Mu?


Sir za žar je svetoven, ampak nam je veliko boljši kot mu, Olimski beli sir za žar.




ja tale olimski je božanski, mu je pa meni osebno katastrofa




Anonimen -> RE: žar (28.3.2011 12:02:46)

Mi smo imeli ravno učeri MU sir za kosilo ... in men je bil čist kul ... bom pa še tega olimijskega probala, če je res tolk boljši.




Hope2 -> RE: žar (28.3.2011 12:16:08)

Meni je razlika očitna, MU je precej plastičen-dejasnko kot da bi plastiko žvečil, bolj žilavi, in med zobmi ti kar nekaj škripa oz cvili[sm=jezicek.gif]. Olimski je bolj "naraven"[sm=smiley36.gif].
Enkrat ni bilo olimskega, pa smo MU vzeli in takrat je tudi na pikniku ostal po krožnikih, medtem ko olimski vedno zmanjka




Stran: [1]