znižanje ležišča (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Lunca1 -> znižanje ležišča (15.8.2005 7:16:40)

Mene pa zanima kdaj ste spustili ležišče posteljice na minimum. Naša se je pred 2 dnevoma namreč prvič sama postavila pokonci v stajici:bravo:, včeraj je bilo to pa že sploh zanimivo. Zdaj naju pa malo skrbi, da bi to poskusila še v svoji postelji. Spi sicer v spalni vreči, ampak verjetno je to verjetno tudi izvedljivo, a ne? Kdaj ste to naredili vi? Sicer vem da morava ležišče zdaj spustit in je to bolj retorično vprašanje.:)




Anonimen -> znižanje ležišča (15.8.2005 7:42:21)

Pri nas se ležišča v posteljici sploh ni dalo dvigniti ... tako da ..., ma, za retorično vprašanje bo kar v redu odgovor.:)




Anonimen -> znižanje ležišča (15.8.2005 7:43:10)

Ojoj, taglavno sem pa pozabila: Bravooo, Pina:bravo:




babylove -> znižanje ležišča (15.8.2005 8:51:00)

Pri 4 mesecih; ker imamo prenosno posteljico in si ni kaj dosti za zmišljevat - ko postane otrok pretežek ali preokreten za dvignjen nivo, ga je pač treba spustit.




Anonimen -> znižanje ležišča (15.8.2005 10:49:23)

Mi imamo pri 6,5 mesecih težavo le z vrtiljakom, ker veselo trga zvezdice dol, pa se bojimo, da bo počasi tudi vrtiljak uničil. Tako, da bomo počasi spustili dol.




Lunca1 -> znižanje ležišča (15.8.2005 19:29:57)

Hvala za čestitke. No postelja je spuščena, vrtiljak sva pa tudi malo nižje spustila, samo se tudi bojim, da ga bo polomila. no ja ob prvem sumu gre nazaj na svoje mesto:).




Stran: [1]