stroški ford S-max (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Očkov forum



Sporočilo


nincy -> stroški ford S-max (28.3.2011 19:14:29)

Kupujem nov avto, malo se nagibam k Fordu S-maxu, pa me zanima predvsem kakšni so stroški vzdrževanja?




gita10 -> RE: stroški ford S-max (28.3.2011 21:14:39)

Glej midva imava oba dva forde. Moj je mondeo star že 6 let , ima preko 200.000 km in se kar ne morem odločiti, da bi ga prodala. Razen gum in olja nisem menjala še ničesar. Ta avto mi pa res služi. Milsim, da z fordom nimaš kaj zgrešiti.




tanci29 -> RE: stroški ford S-max (28.3.2011 22:07:20)

jaz ga imam leto skoraj dve leti in drugega kot registracijo še nisem mela..moram ga pa pohvalit je superrrr




kristinaj -> RE: stroški ford S-max (29.3.2011 11:00:35)

jaz imam c-maxa in je super, žal mi je ker takrat nisem vzela s, ker je večji in bi lahko vse komot zbasala v prtljažnik...
stroškov razen rednih servisov in tankanja nimam... je pa star mislim, da 5 let...




nincy -> RE: stroški ford S-max (29.3.2011 17:37:26)

Hvala za odgovore.
Nekateri so me strašil, da so servisi dokaj dragi (pa forda sploh nimajo), zato sem se raj še tukaj mal pozanimala.




kalbo -> RE: stroški ford S-max (5.4.2011 8:37:49)

Pri Fordu je bila nekaj let nazaj težava, da pri nas ni enega pametnega pooblaščenega servisa. Drugače pa s Fordom ni popolnoma nič narobe. Deli so dragi pa za popolnoma vse znamke.




Poka -> RE: stroški ford S-max (26.5.2012 22:32:01)

Moj me je enkrat čakal pred šolo in je gledal katere avtomobile vozijo starši in menda je ta najbolj pogost. [sm=smiley1.gif] Tako da me je hotel prepričat, da ga kupiva, samo saj se ne mudi nikamor... Zaenkrat sem ravno menjala avto za večji, ampak se še ne morem sprijaznit, da moraš potem iz avta za užitek presedlat na nekaj praktičnega... [sm=smiley13.gif]




Stran: [1]