ena posebna zelja - prosnja (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Tanja55 -> ena posebna zelja - prosnja (31.3.2011 18:53:35)

Pravkar dobila sporocila svojega prijatelja s Filipinov, da je njegova 28letna prijateljica zbolela za rakom trebusne slinavke. Rak je napredoval v jetra in pljuca, ampak punca je optimisticna in se bori. Kako ji lahko pomagamo?

Moj prijatelj ima super idejo, kako Avo (tako je gospodicni ime) spraviti v dobro voljo, ji vliti energije in sporociti, da so ljudje okrog nje, ki mislijo nanjo in jo spodbujajo. Prosi da cim vec ljudi, s celega sveta, posname fotko sebe/svoje druzine/otrok ... z dvignjenimi palci v znak spodbude. Fotografije bodo objavljene na fb-ju, v posebni skupini, ki bo namenjena Avi in si jih boste lahko ogledali tudi vi. Ce ste za, posnemite eno fotko, pazite na dvignjene palce (nujen dodatek :)), pripisite kje je bla posneta in ce ni prevec, tudi kaj bi si Ava tam lahko ogledala/pocela... in posljite na abuela55@gmail.com (to je moj email in jaz bom poslala dalje). O odmevu akcije bom obvescala tukaj gor. Zadevo lahko (je celo zazeljeno :)) delite s svojim prijatelji. Ste za?





uškinamama -> RE: ena posebna zelja - prosnja (1.4.2011 7:57:40)

Avi želim čimprejšnje okrevanje.

Upam , da bom tudi prceduro s palcem speljala.




Stran: [1]