Kdaj... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Od rožce do solatke



Sporočilo


Ploha -> Kdaj... (27.4.2011 14:43:28)

...dam lahko rože na ograjo? Do zdaj sem jih imela na balkonu ob steni...






Gina -> RE: Kdaj... (27.4.2011 14:45:19)

Jaz jih še ne bom, ker se mi zdi prehladno, ne bi reskirala, če ni treba, tam nekje čez 14 dni jih bom sadila. Je pa tudi odvisno katere rože, ker ene so zelo občutljive na mraz, druge pa ne preveč.




Ploha -> RE: Kdaj... (27.4.2011 15:19:01)

Imam bršlinke, moljevko, okrasn krompir, okrasno koprivo, zmajeva krila in (mislim, da se reče) lysmahia.

Ja najbolje, da še počakam, saj jih res še nihče nima na ograji...

Hvala za odgovor!




TDTP -> RE: Kdaj... (27.4.2011 15:53:44)

jaz sem jih že dala na ograjo, bom razkirala, tam jih bolj sonček dobi, če bo pa mrzlo vreme napovedano jih bom pa dala za steno, imam pa bršlanke!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (28.4.2011 7:44:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Gina -> RE: Kdaj... (28.4.2011 22:11:15)

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

Imam bršlinke, moljevko, okrasn krompir, okrasno koprivo, zmajeva krila in (mislim, da se reče) lysmahia.

Ja najbolje, da še počakam, saj jih res še nihče nima na ograji...

Hvala za odgovor!



Okrasni krompir je zanesljivo občutljiv na mraz, pa kopriva po moje tudi ni najbolj srečna, če je na nizkih tem. Če imaš že posajeno, jih daj raje nekam pred zid, da je malo bolj ogreto, kot na ograjo. Še najboljše je, da malo še počakaš, če mene vprašaš. Razen če si s primorske doma.




valči -> RE: Kdaj... (28.4.2011 22:26:22)

Jaz jih imam že zunaj in veliko v naših krajih tudi,pa nismo iz primorske.Že od prejšnjega četrtka dalje.




divans1 -> RE: Kdaj... (1.5.2011 13:34:13)

Pri nas jih tudi imajo že vsi zunaj! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]