brezposlenost in plačilo vrtca (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


resnavesna07 -> brezposlenost in plačilo vrtca (4.5.2011 12:12:30)

trenutno sva oba z možem brezposelna in baje je potem tudi vrtec zastonj. Imava pa poleg stanovanja, kjer živimo, še eno stanovanje. Kako se potem izračuna plačilo vrtca?




liliana -> RE: brezposlenost in plačilo vrtca (4.5.2011 12:51:36)

Vpišeš vrednost tistega drugega stanovanja, kjer ne živite.....

http://portal.3-port.si/public/program_files/vrtci/index.layout




resnavesna07 -> RE: brezposlenost in plačilo vrtca (4.5.2011 13:05:22)

Sem zračunala, da pademo v 2. plačilni razred oz. da bomo plačevali 20 % cene polnega programa vrtca. A katera ve, približno koliko je to v denarju?




Sa.Ka -> RE: brezposlenost in plačilo vrtca (4.5.2011 13:22:08)

Okoli 90 €.




K_a_t_i -> RE: brezposlenost in plačilo vrtca (4.5.2011 14:17:20)

Cena oskrbnine je odvisna od odločbe, ki določa plačilni razred in od občine stalnega bivališča vlagatelja. Odločbo izda občina stalnega prebivališča vlagatelja na osnovi Vloge za znižano plačilo vrtca. Zadnja sprememba cene vrtca je objavljena v Ur.l.RS št.18/22.2.2008. Ekonomska cena vrtca po zadnji spremembi za dnevni program znaša:
-za prvo starostno obdobje 474 eur
-za drugo starostno obdobje 335 eur
-za kombiniran oddelek 368 eur
-za razvojni oddelek 926 eur Starši od zgoraj navedene cene plačajo največ 80% ekonomske cene vrtca, 20% krije občina stalnega bivališča. Mestna občina Ljubljana pa omogoča, za vlagatelje s stalnim bivališčem v MOL, še dodatno znižanje plačila: za prvo starostno obdobje in razvojni oddelek 22% in za drugo starostno obdobje in kombiniran oddelek 15%.




Najaa -> RE: brezposlenost in plačilo vrtca (4.5.2011 20:13:25)

Kolikor jaz vem je tako, da ko sta oba brezposelna, pade vrtec takoj na najnižje plačilo. Če imaš pa socialno pomoč, imaš pa tudi vrtec brezplačen. Popravite me, če se motim.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.5.2011 19:21:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]