kajenje v nosečnosti (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Anonimen -> kajenje v nosečnosti (9.5.2011 10:13:05)

je katera na forumu, ki je noseča in kadilka?  Koliko pokadite na dan?
Sama sem kadilka in kar ne morem prenehat, kot tudi nisem mogla v prvi nosečnosti. Imam pa slabo vest ko ga prižgem. Je še kakšna taka?
lp




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 10:34:26)

še ena taka. v prvi nosečnosti sem kadila,sicer sem zmanjšala. sedaj sem noseča in kadim,spet ful manj.

tiste ki ne kadite prosim vzdržite se komentarjev, niso potrebni!!!!!!!!!!!!!!!!





Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 10:35:42)

pokadim nekje 5 cigaret dnevno.mogoče kdaj več. pri kavi mi paše.




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 10:36:52)

ravno zato pišem pod anonimna, ker so ponavadi obsojanja. S kolko na kolko si zmanjšala?
Je blo s ta prvim otrokom vse ok? Pri meni je blo vse ok.  Si probala prenehat?




josephine27 -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 10:37:05)

sama nikol nisem kadila. je pa moja dobra prijateljica in tud med nosečnostjo ni mogla prenehat je sicer zmanjšala na minimum. zdraven kave se mu ni mogla odreči. po moje je pomembno da se potrudiš kolkor lahko. 




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 10:44:45)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ravno zato pišem pod anonimna, ker so ponavadi obsojanja. S kolko na kolko si zmanjšala?
Je blo s ta prvim otrokom vse ok? Pri meni je blo vse ok.  Si probala prenehat?


s prvim je bilo vse Ok. eno škatlo imam sedaj nekje 4 dni. prej sem pa tudi škatlo na dan skadila,običajno škatlo na dva dni.
sedaj zjutraj pri kavi kadim,pa kava po kosilu. pa zvečer nekje. odvisno.
koliko pa ti skadiš?

nisem nehala ker mi paše. ampak mojemu G vse povem in se ful pomeniva,ne zatiskam si oči oz. ne lažem nobenemu.




nana13 -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 10:54:07)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ravno zato pišem pod anonimna, ker so ponavadi obsojanja. S kolko na kolko si zmanjšala?
Je blo s ta prvim otrokom vse ok? Pri meni je blo vse ok.  Si probala prenehat?


s prvim je bilo vse Ok. eno škatlo imam sedaj nekje 4 dni. prej sem pa tudi škatlo na dan skadila,običajno škatlo na dva dni.
sedaj zjutraj pri kavi kadim,pa kava po kosilu. pa zvečer nekje. odvisno.
koliko pa ti skadiš?

nisem nehala ker mi paše. ampak mojemu G vse povem in se ful pomeniva,ne zatiskam si oči oz. ne lažem nobenemu.


Jaz mam eno prib. 3 dni. Pri kavi itak paše, pa ko so kakšni kadilski obiski, se rada spozabim. Vidim njih in potem avtomatsko še jaz prižgem.
Tudi jaz povem G., samo mi ful teži, tudi v prvi nos. Pri prvi nosečnosti mi je celo rekla, da če bi bila moj partner, da bi me zaradi tega pustila.  ???????????




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 11:03:47)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ravno zato pišem pod anonimna, ker so ponavadi obsojanja. S kolko na kolko si zmanjšala?
Je blo s ta prvim otrokom vse ok? Pri meni je blo vse ok.  Si probala prenehat?


s prvim je bilo vse Ok. eno škatlo imam sedaj nekje 4 dni. prej sem pa tudi škatlo na dan skadila,običajno škatlo na dva dni.
sedaj zjutraj pri kavi kadim,pa kava po kosilu. pa zvečer nekje. odvisno.
koliko pa ti skadiš?

nisem nehala ker mi paše. ampak mojemu G vse povem in se ful pomeniva,ne zatiskam si oči oz. ne lažem nobenemu.


Tudi jaz pokadim približno isto kot ti in tudi meni G. tečnari s tem, vsakič ko pridem na pregled.




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 11:09:19)

meni pa ni nekaj tečnaril.ko sem rekla da sem zmanjšala je rekel da potem s tem sama sebe okoli prinašam,ne spomnim se že kako. ampak tudi v materinski nisem imela zapisano.ker v porodnišnici mi je rekla, aha kadilka niste?! pa sem rekla da sem,in potem je rekla,no če do sedaj ni napisano,ne bova midve pisale.

no saj danes imam prvi pregled pa se vidiva.sigurno bo debata o čikih.




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 11:11:39)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

meni pa ni nekaj tečnaril.ko sem rekla da sem zmanjšala je rekel da potem s tem sama sebe okoli prinašam,ne spomnim se že kako. ampak tudi v materinski nisem imela zapisano.ker v porodnišnici mi je rekla, aha kadilka niste?! pa sem rekla da sem,in potem je rekla,no če do sedaj ni napisano,ne bova midve pisale.

no saj danes imam prvi pregled pa se vidiva.sigurno bo debata o čikih.


Pričakujem isto debato, ko grem na pregled naslednjič.  :)
Srečno!!!  :)




ribica12 -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 11:22:32)

Pozdravljene vse na tem forumu. Sama sicer nisem nikoli kadila, je pa moj mož kadil 20 let. Pred 2 leti je bil na Centru za odvajanje od kajenja in od takrat ne kadi več. Pravi, da uporabljajo akopunkturo vendar namesto igel uporabljajo elektriko.






butt3rfly -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 11:28:00)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

je katera na forumu, ki je noseča in kadilka?  Koliko pokadite na dan?
Sama sem kadilka in kar ne morem prenehat, kot tudi nisem mogla v prvi nosečnosti. Imam pa slabo vest ko ga prižgem. Je še kakšna taka?
lp


1. mal poglej po forumu, ta tema je bila že tisočkrat prežvečena.
2. je res potrebno "izzivat" s takšno temo, ko je jasno, da se hitro lahko sprevrže v pravi chicken fight?
3. vsak ima pravico komentirat in se mi zdi mal nesramno od anonimne, da bo določala, kdo lahko oz. kdo ne piše, če ne misli nič slabega in misli dat samo kakšn nasvet(nisi admin!).
4. zakaj že ANONIMNOST?
5. upam, da ne boš trdila, da te napadam.....




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 11:34:36)

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

je katera na forumu, ki je noseča in kadilka?  Koliko pokadite na dan?
Sama sem kadilka in kar ne morem prenehat, kot tudi nisem mogla v prvi nosečnosti. Imam pa slabo vest ko ga prižgem. Je še kakšna taka?
lp


1. mal poglej po forumu, ta tema je bila že tisočkrat prežvečena.
2. je res potrebno "izzivat" s takšno temo, ko je jasno, da se hitro lahko sprevrže v pravi chicken fight?
3. vsak ima pravico komentirat in se mi zdi mal nesramno od anonimne, da bo določala, kdo lahko oz. kdo ne piše, če ne misli nič slabega in misli dat samo kakšn nasvet(nisi admin!).
4. zakaj že ANONIMNOST?
5. upam, da ne boš trdila, da te napadam.....

Opravičevala se ti ne bom, če sem postavila še enkrat tako vprašanje. To je tvoj problem, če ti pač to ne paše. Ne vem zakaj sploh odgovarjaš na take teme potem in se vključuješ v "chicken fighte". Zgleda skoraj tako, kot da bi ti iskala zdraho.
Da se nekadilke vzdržite komentarjev, nisem napisala jaz.
Anonimnost, mogoče ravno zaradi takih pripomb. Mislim, da ni napisano,... prosim za grajanje in obsojanje.
Kaj pa lahko drugega trdim, po takem komentarju?




butt3rfly -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 11:44:27)

če bi si vzela 5 min časa, bi vidla, da pod točko 3 nisem tebe mislala. si pa res napadalna, ej. verjetno se zato skrivaš pod anonimnostjo? zakaj se vsaka takoj občuti napadeno in grajano??? če pišeš na forum, pričakuj tudi odgovore. in če je moj bil žaljiv, pol pa sploh nevem, kaj ti človek lahko še sam reče.... mah, nima smisla. lep dan ti želim[sm=smiley1.gif]




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 11:55:21)

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

če bi si vzela 5 min časa, bi vidla, da pod točko 3 nisem tebe mislala. si pa res napadalna, ej. verjetno se zato skrivaš pod anonimnostjo? zakaj se vsaka takoj občuti napadeno in grajano??? če pišeš na forum, pričakuj tudi odgovore. in če je moj bil žaljiv, pol pa sploh nevem, kaj ti človek lahko še sam reče.... mah, nima smisla. lep dan ti želim[sm=smiley1.gif]

Napadalna? Odgovarjala sem na tvojem nivoju, torej...
Zakaj se vsaka počuti napadeno?      1. mal poglej po forumu, ta tema je bila že tisočkrat prežvečena.
2. je res potrebno "izzivat" s takšno temo, ko je jasno, da se hitro lahko sprevrže v pravi chicken fight?

Ja, če nam kadilkam napišeš da smo neumne, d itak škodimo otroku in sebi,... nam to kej ekstra ne pomaga. To nam je že vsem dobro znano.

Imaš prav, nima smisla,... lep dan tudi tebi.  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 12:15:52)

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

če bi si vzela 5 min časa, bi vidla, da pod točko 3 nisem tebe mislala. si pa res napadalna, ej. verjetno se zato skrivaš pod anonimnostjo? zakaj se vsaka takoj občuti napadeno in grajano??? če pišeš na forum, pričakuj tudi odgovore. in če je moj bil žaljiv, pol pa sploh nevem, kaj ti človek lahko še sam reče.... mah, nima smisla. lep dan ti želim[sm=smiley1.gif]


mene si mislila. se ne skrivamo ampak je lažje pisati anonimno.
sploh pa ne vem zakaj se dotikaš te teme, ki je namenjena noseče-kadilke, nič o tega v kombinaciji nisi. pejt kam drugam in se tam sproščaj.
kakor vzameš, napadeno-grajano, saj je vseena figa.




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 12:20:02)

Anonimna, kateri mesec imaš PDP?




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 12:29:24)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna, kateri mesec imaš PDP?

december.pa ti?





Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 12:32:35)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna, kateri mesec imaš PDP?

december.pa ti?



September.  Premišljujem kako bi se povezale, da se ne bi anonimnost razkrila.  :)  Ideja?




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 12:36:52)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna, kateri mesec imaš PDP?

december.pa ti?



September.  Premišljujem kako bi se povezale, da se ne bi anonimnost razkrila.  :)  Ideja?

brala si mi misli. nimam ideje. potem bi v miru lahko debatirale.




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 12:39:03)

Poveži se z Nana13, preko nje bo šlo.  Zgoraj jo imaš, malo višje.




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 12:39:29)

še ena... sicer sem tudi jaz omejila, ampak imam škatlico za 2 dni, mogoče mi uspe da pridem na tri dni. kadim pa najlažje ki se jih da dobiti, se tolažim z tem, da je tudi to nekaj... tudi prvič sem kadila, in je otroček normalno razvit. pravijo da so otročki kadilk manjši in lažji. prvi je imel krepko čez 4 kr in 56cm. tudi tokrat nama napovedujejo težkega otročka- sama sva zelo suha in drobna.

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley14.gif[/image]




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 12:43:12)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

še ena... sicer sem tudi jaz omejila, ampak imam škatlico za 2 dni, mogoče mi uspe da pridem na tri dni. kadim pa najlažje ki se jih da dobiti, se tolažim z tem, da je tudi to nekaj... tudi prvič sem kadila, in je otroček normalno razvit. pravijo da so otročki kadilk manjši in lažji. prvi je imel krepko čez 4 kr in 56cm. tudi tokrat nama napovedujejo težkega otročka- sama sva zelo suha in drobna.

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley14.gif[/image]


Zanimivo...  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]    Mene so strašli, da bo prej rojen, da bo ful lahek,...  sem bila tudi v porodnišnici skoraj en mesec zaradi tega. Na koncu se je rodil d dobrimi 3 kg in točno na datum.  Vse je blo ok.




petekjan -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 12:46:03)

Prebiram tole temo in vidim, da se vse skrivate za anonimnostjo. Zakaj? Po mojem ni potrebe po skrivanju.
Kajenje je težka odvisnost in če vam ne zasmrdi v prvem trimesečju (oz. dokler trajajo jutranje slabosti) potem boste res težko prenehale z njim.
Pohvalno je, da ste zmanjšale število pokajenih cigaret.
Bi pa pripomnil, da bi bilo smiselno jemati nekatere vitamine in antioksidante (kateri so dovoljeni v nosečnosti), da zmanjšate škodljiv vpliv cigaretnega dima na otroka in na vas.
Če vas pa točno zanima o čem govorim mi pa pišite na zs.




Anonimen -> RE: kajenje v nosečnosti (9.5.2011 13:09:41)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Anonimna, kateri mesec imaš PDP?

december.pa ti?



September.  Premišljujem kako bi se povezale, da se ne bi anonimnost razkrila.  :)  Ideja?

brala si mi misli. nimam ideje. potem bi v miru lahko debatirale.


Kam si šla?  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>