Plesni tečaj za mladoporočence (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


tinkatonka -> Plesni tečaj za mladoporočence (17.8.2005 13:38:43)

Hojla punce!

No ker se najina poroka vse bolj bliža in bliža se je moj dragi odločil, da morava iti v plesni tečaj (on ima na žalost dve levi nogi), jaz sicer nekaj znam plesat, samo si res želim da bi vsaj tisti otvoritveni ples, ko bodo vse oči uprte v naju izgledal fantastično. In sem se vsedla na telefon poklicala v kar nekaj plesnih šol in zdaj me zanimajo vašejo izkušnje in mnenja. Koliko se da v 3 urah plesnega tečaja kolikor trajajo ti tečaji sploh naučiti (naučili naj bi 4 ali 5 plesov)? Ali je katera izmed vas bila v kašnem takem ta hitrem tečajo pred poroko????




Maxica -> Plesni tečaj za mladoporočence (17.8.2005 13:46:00)

Midva sva bila. Sicer sva že kakšno leto prej obiskovala en tečaj, ampak potem nisva do takrat nič več plesala, sva pa oba bolj tko:ups::ups::ups:za ples,tako da sva se potem vpisala v Bolero. Kaj naj ti rečem? Drago je, imajo pa en tak program prav za poroko-ti sestavijo prav eno koreografijo, da mal poštukaš ta prvi ples, če lih ne upaš cele pesmi plesat solo pred vsemi.:ups:Ne vem, nama je kr prav prišlo, preživela tudi ta prvi ples-plesala sva pa dunajski valček. So pa imeli tu pri Boleru eno tako fajn učiteljico, pa bilo nas je le ene pet parov, tako da se ti je res lahko fajn posvetila. Pa midva sva šla res tik pred zdajci-en teden pred poroko. Res pa ni poceni, tako da...:zmeden2:




Anonimen -> Plesni tečaj za mladoporočence (17.8.2005 13:48:00)

V 3 urah po mojem nič.
Bolje je iti zvečer ven, plesat, da se navadita en na drugega. Midva sva šla na par tečajev (30-urnih) in potem sva še precej hodila plesat, da lahko zdaj rečem, da kolikor toliko spodobno pleševa.

Otvoritveni ples pa naj vaja nič ne skrbi. Brez skrbi, da ne bo nobeden inšpiciral, kako točno bosta plesala. Važna je sreča v zraku!




Nasy -> Plesni tečaj za mladoporočence (17.8.2005 13:49:10)

o, madona...en teden prej? A se to še da:ups:..koliko pa je cena tega?




tinkatonka -> Plesni tečaj za mladoporočence (17.8.2005 13:56:59)

ja BOlero ima tečaj za 14.400 po osebi, Kazina pa za 9000 po osebi. Pomojem bova sla kr v Kazino. Se pozna al je vse skupaj 20 al 30 jurjev.




puncica -> Plesni tečaj za mladoporočence (17.8.2005 14:03:07)

Samo to, tud moj je imel dve levi nogi, fokstrota in valčka ma nič ni znal plesat, pol sem pa jaz vzela vajeti v roke in sva vsak večer plesala 2 meseca in se učila in uspelo je, valček sva dobro odplesala in danes pleše sicer ne tako kot jaz želim ampak gre, ne hodiva več en drugmo po nogah. Za tečaj se pa nisva odločila ker se mi zdi definitivno predrago za dva dni tečaja plačat tolk.:zmeden2::zmeden2:




tinkatonka -> Plesni tečaj za mladoporočence (17.8.2005 14:11:33)

"domači tečaj" se pri nama ni obnesel. mene ni ne ubogal, pol je pa problem ker se me sploh ne upa prijet in pol jaz vodim ples in ne on, tko da je blo doma porazno. Še CD z govejo muzko sem nama posnela pa ni nič pomagal. Tko da bova šla raje v tečaj. On pravi da bo cel poročni dan brezskrbi, ko bo pa na vrsti ples bo pa kriza. Tko da ga raje peljem v tečaj, da bo imel vsaj malo boljši filing. Ne morem pomagat moj bodoči možek je pač tak, da se blazno sekira kako bo plesal in da ne bo zgledal kot kaksen "levak".





Anonimen -> Plesni tečaj za mladoporočence (17.8.2005 14:30:09)

Odvisno od kje sta jest sem poleti hodila v Plesno mesto v LJ. 10.000sit te naučijo vse kar rabiš tisti dan.


Do tle je vse ok. Moj se je odločil, da zna plesat in da ne rabi tečaja - je raj hodu na karate, ki je bil v istem terminu. Jest sem plesala z učiteljem in ugotovila da OBVLADAM sceno.
Raje ne povem kakšna polomija je bila na poroki - še noht na nogi so mi dol pulili. Zaradi plesa - valjda.




Inki in Igi -> Plesni tečaj za mladoporočence (17.8.2005 15:44:42)

strinjam se, da je odvisno iz kje sta.. mislim pa, da je kul, če res ne znata nič, da gresta nekam, kjer vaju bodo obravnavali individualno. Naučijo naj vaju valčka, polke, fokstrota,ča ča čaja in džajfa, lahko rock'n'roll-to je edino, kar sploh rabiš pr nas znat plesat, bilokam greš-na poroki pa bosta itak začela z valčkom. Odsvetujem ti edino plesno šolo Bolero, ker majo neke glupe svoje fore-mene za maturanca niso prav nič naučili, samo zmedena sem bila.prej nas je učil neki učitelj Šeško iz Trbovelj, ki dobro nauči, pa tudi Vovk na Dolenjskem, NM, je kar kul..




Inki in Igi -> Plesni tečaj za mladoporočence (17.8.2005 15:47:23)

jaz o Boleru raje ne bi, ker tako znaš plesat edinole s tistim, s katerim si se učil.. in kaj ti bo koreografija, če ni uporabno?menda ne bosta plesala samo na poroki.. plesno mesto pa ima že kar dober sloves, mislim..
:bravo:




Maxica -> Plesni tečaj za mladoporočence (17.8.2005 16:59:05)

Midva sva tako plesala samo na poroki, in vsaj takrat je orng zledalo, tako da jaz sem bila s tečajem in njegovim učinkom čist zadovoljna. Tudi pri Boleru so bili čist ok, razen cena pa je precej navita, kot že rečeno. No, pri nama se je obrestovalo.:bravo:




kathy -> Plesni tečaj za mladoporočence (17.8.2005 18:29:06)

Pozdravljena!
Midva sva pred enim letom hodila v Kazino na tečaj za mladoporočence. Pri naju se je zelo obrestovalo, ker prej nisva imela pojma, potem sva se kar nekaj naučila in na večerji cel večer samo plesala. Midva sva bila zadovoljna.

LP pa veliko sreče




Anonimen -> Plesni tečaj za mladoporočence (17.8.2005 18:32:26)

Tudi midva sva šla v Plesno mesto na individualne ure. Zaradi službe bi se težko uskladila za skupinski tečaj.
Na koncu sva prišla skozi s tremi urami in sva se čisto solidno naučila plesat.




puncica -> Plesni tečaj za mladoporočence (17.8.2005 21:23:40)

tinkatonka veš kako je tud moj je bil živčn cel dan samo zaradi plesa, ampak se je vse lepo iztekl no mal ga je s tira vrgl ker smo plesali po juhici:zmeden2: a je šlo.
Je pa tud pri nas prvo bil problem, pa ni in ni šlo, pa je ustrajal, bil je bol ustrajen kot jaz in se je naučil, zdaj mu gre kr dobr, proti pričakovanju. Res je bil on vedno ful v skrbeh zarad tega plesa, pa ne sam zarad poroke nasploh, ker jaz blazno rada plešem in bi preplesala celo noč, no sej ko smo ven hodili sem, najraje s takimi plesalci ki so obvladal:bravo::bravo::bravo:




mpritr1 -> RE: Plesni tečaj za mladoporočence (13.10.2016 11:01:27)

Ni ravno nova tema - pa vendar =) Midva sva hitro našla plesni tečaj za mladoporočence preko Omisli.si/plesni-tecaj. Klikneš par stvari in hitro prejmeš nekaj ponudb - izi pizi.




mpritr1 -> RE: Plesni tečaj za mladoporočence (23.8.2018 14:57:39)

Uuuu, pa še tole: zdaj so analizirali cene poročnih plesnih tečajev: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/plesni-tecaj/plesna-sola-cenik-porocni-plesni-tecaj-otvoritveni-porocni-ples/

Good luck!




Stran: [1]