ukinili laboratorij na ginekološki kliniki v Ljubljani (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


jutranja rosa -> ukinili laboratorij na ginekološki kliniki v Ljubljani (18.5.2011 13:27:24)

Pozdravljene nosečke,

tiste, ki imate izbranega ginekologa na ginekološki kliniki v Ljubljani, zanima me, kako vam sedaj odgovarja nova situacija, ko so ukinili laboratorij oz. so nas nosečke poslani na polikliniko? Meni je čisto odveč tolikokrat hoditi na kliniko  zaradi vsakega pregleda. Kaj pa vam? Potrebujem eno uro, da pridem do tja in eno uro nazaj. Prej je bil pravi luksuz, sem prišla pol ure prej in vse uredila, sedaj pa naj bi dala urin in kri 2 dni prej. Ne predstavljam si, kako bo to izgledalo na koncu nosečnosti...in še rizično nosečnost imam. Razmišljam, da bi napisala pritožbo vodstvu KCja, ki se je tako odločilo. Je še katera med vami podobnega mnenja?




Dashenka -> RE: ukinili laboratorij na ginekološki kliniki v Ljubljani (18.5.2011 15:56:10)

Močno pretiravaš. Tistih nekaj metrov sprehoda ti bo samo koristilo.




jutranja rosa -> RE: ukinili laboratorij na ginekološki kliniki v Ljubljani (18.5.2011 21:43:04)

Saj ni poanta v teh nekaj metrih, ampak v 80 km v avtu, ki jih moram samo zato, ker so premaknili  laboratorij opraviti 2x, namesto 1x. 




eva1 -> RE: ukinili laboratorij na ginekološki kliniki v Ljubljani (18.5.2011 21:49:55)

Jutranja rosa-vse se da zmenit, pač boš ko boš na pregledu dala urin, če bo treba pa drugi dan za izvide poklicala če so ok..sicer pa moj G ima za beljakovine kar testne palčke in ti pogleda proteine v urinu kar v ambulanti, mogoče bo tukaj zdaj podobno!
Sicer pa lahko napišeš pritožbo, ampak mislim  da te noben ne bo resno jemal, pa brez zamere[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: ukinili laboratorij na ginekološki kliniki v Ljubljani (18.5.2011 23:47:44)

Ne panicari. Jaz imam v Ljubljani privat G, ki valda nima svojega laboratorija, pa to ni bil nikol problem. Pac ko imas pregled pri G, te pol poslje se v laboratorij, in ce je karkol narobe te pac poklicejo po telefonu.




jutranja rosa -> RE: ukinili laboratorij na ginekološki kliniki v Ljubljani (19.5.2011 10:31:23)

Še enkrat za vse, ki vam gre tale tema na "živce" :). Ne panicarim, ne kompliciram,... pač spremenile so se ugoodnosti za nosečnice in vsaj meni, to predstavlja veliko dodatne vožnje, da ne govorim o parkiranju okoli KCja. Sem vprašala, če lahko za izvide pokličem, pa jim to ne odgovarja, ker ti zdravniki na kliniki nimajo vsak dan ambulante kot drugje po zdravstvenih domovih. Vseeno hvala za idejo.
Eva1...ha ha ha...se zavedam, da me nihče ne bi/ne bo jemal resno, vendar je cela klinika jezna, da so sedaj stvari take kot so. So vsem otežili delo. In, ko sem razmišljala o pritožbi, nisem imela v mislih take pritožbe s polno teženja, ampak oris otežene situacije za nosečnice, ki niso doma v Ljubljani in njeni okolici. Sem razmišljala tudi o tem, da bi si izbrala ginekologa drugje, pa mi je moj super in tudi vsi ostali, s katerimi sem imela kontakt na kliniki, so zelo strokovni in prijazni.




eva1 -> RE: ukinili laboratorij na ginekološki kliniki v Ljubljani (19.5.2011 12:13:19)

Kaj pa če greš z napotnico v ZD ki ti je najbližje , daš 1 dan prej kri, vodo in potem prineseš drug dan izvide s  sabo! Tako jaz delam, sicer ne pri G, ampak pri eni drugi zadevi! 




jutranja rosa -> RE: ukinili laboratorij na ginekološki kliniki v Ljubljani (19.5.2011 22:30:19)

Hvala. Tudi to sem se spomnila in so mi rekli, da ni možno. Sem vprašala tudi, če mi lahko splošna zdravnica napiše listke za laboratorij, pa so rekli, da mi verjetno ne bo želela. Jutri grem k njej in se bom prepričala.

Hvala za idejo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] in da si mi povedala, da to gre. Bom še malo spraševala :).




Stran: [1]