Jupiter nagradna igra na fb (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


luka jan -> Jupiter nagradna igra na fb (19.5.2011 21:14:02)

Včeraj so me preko maila obvestili da sem bila izžrebana in dobila drugo nagrado, to je najem app na Pagu ali Krfuu, na Pagu točno določen čas, na Krfu v poletnih mesecih. Do tu vse lepo in prav.

Danes pa me pokličejo in povedo da če se odločim za Pag, kar bi sicer izbrala, moram zraven plačati še neko zapestnico za žur v Zrčah in to stane 74 eurov in je obvezno, da pa lahko s sabo peljem še 9 ljudi, app zastonj, vsi morajo kupit zapestnico. Potem pa še čiščenje app in posteljnina še dodatno cca 25 eurov. To sicer ne vem če na osebo ali app, pa saj je vseeno.

Potem pa si ogledam pravila nagradne igre in nikjer ni napisano da bi poleg nagrade moral še kdo kaj obvezno plačevati. Skratka, nič mi ni jasno.[sm=zmeden.gif]

A je že katera kdaj v tej ali kakšni drugi nagradni igri imela iste težave in kako ste odreagirale.

Gre za to, da mi je to čisti nateg in enostavno ne morem mimo tega.[sm=hudicek1.gif]




Kerensa* -> RE: Jupiter nagradna igra na fb (19.5.2011 21:17:00)

Mene so že nekajkrat izžrebali - tako za Grčijo, kakor tudi za Zrče in Novaljo. Za Pag je bil nakup zapestnice prav tako obvezen. Še nekako razumem nakup zapestnice, ampak ko so mi pa rekli, da moram iti tja in nazaj z njihovim prevozom, ki za doplačilo stane 55€/osebo ter da mi, četudi grem po svoje, ta znesek vseeno zaračunajo - takrat sem pa njihovo "nagrado" zavrnila.




maja&m -> RE: Jupiter nagradna igra na fb (19.5.2011 21:50:48)

Ja ja, to je njihova nategavščina. Jaz sem tudi zadela brezplačno bivanje v app na Krfu. In ko sem dobila "info" o nagradi... Me je minilo. Toliko nekih doplačil in nakup zapestnice da te mine in sem se gladko malo odpovedala nagradi. Kar naj jo imajo. Njihovih iger pa se tudi ne grem več [sm=smiley36.gif]




luka jan -> RE: Jupiter nagradna igra na fb (19.5.2011 21:51:10)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mene so že nekajkrat izžrebali - tako za Grčijo, kakor tudi za Zrče in Novaljo. Za Pag je bil nakup zapestnice prav tako obvezen. Še nekako razumem nakup zapestnice, ampak ko so mi pa rekli, da moram iti tja in nazaj z njihovim prevozom, ki za doplačilo stane 55€/osebo ter da mi, četudi grem po svoje, ta znesek vseeno zaračunajo - takrat sem pa njihovo "nagrado" zavrnila.



Sedaj pa prevoz ni obvezno doplačilo, je pa zapestnica.

Ok, jo kupim, za polovično ceno prodam na Bolhi in je tud vredu. Ampak ne, zapestnico dobim na Pagu. Žurat ne morem ker nimam nikogar ki bi pazil na malega, kaj naj delam s to zapestnico??[sm=zmeden.gif]
Ma ne vem, najbolj me jezi ker teh pogojev ni nikjer napisanih. To je isto, kot če bi Mobitel ali Simobil podarila telefon, nato pa od nagrajenca zahtevala vezavo za 2 leti. WTF???




Kerensa* -> RE: Jupiter nagradna igra na fb (19.5.2011 22:19:24)

Saj nisi bila izžrebana za nagrado, LukaJan - to je njihov način promocije oz. prodaje svojih storitev. Nekako tako, kakor Promocija sončnega zahoda. "Izžrebajo" te (čeprav nisi nikjer sodelovala) za "full poceni" dopust na Tenerifih - potem pa najprej zahtevajo plačilo vnaprej, nakar ti ugotoviš, da ne samo, da si moraš prevoz tja in nazaj urediti sama (in ga seveda tudi plačati), temveč tudi to, da bi te v lastni režiji stalo veliko manj.
In, kar se Paga tiče - povedo ti tudi, da je full primerno za mlade družine. Jaz sem pa z Lune padla, ja. Julija in avgusta, v apartmajih poleg Summer-break žurerjev, kjer je alkohola, droge in seksa na pretek? Ti pa pelji otroke na bližnjo plažo, kjer na tvoji levi dva zganjata striptiz, na desni pa nekdo bruha v grmovje (posledice noči, ki je seveda ni prespal). Zvečer, ko je vroče, blaženo zaspite v svoji sobi ob zvokih glasne glasbe in vonja marihuane iz sosednjega apartmaja.

Oh, ja... Jupiter.




luka jan -> RE: Jupiter nagradna igra na fb (19.5.2011 23:23:28)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Saj nisi bila izžrebana za nagrado, LukaJan - to je njihov način promocije oz. prodaje svojih storitev. Nekako tako, kakor Promocija sončnega zahoda. "Izžrebajo" te (čeprav nisi nikjer sodelovala) za "full poceni" dopust na Tenerifih - potem pa najprej zahtevajo plačilo vnaprej, nakar ti ugotoviš, da ne samo, da si moraš prevoz tja in nazaj urediti sama (in ga seveda tudi plačati), temveč tudi to, da bi te v lastni režiji stalo veliko manj.
In, kar se Paga tiče - povedo ti tudi, da je full primerno za mlade družine. Jaz sem pa z Lune padla, ja. Julija in avgusta, v apartmajih poleg Summer-break žurerjev, kjer je alkohola, droge in seksa na pretek? Ti pa pelji otroke na bližnjo plažo, kjer na tvoji levi dva zganjata striptiz, na desni pa nekdo bruha v grmovje (posledice noči, ki je seveda ni prespal). Zvečer, ko je vroče, blaženo zaspite v svoji sobi ob zvokih glasne glasbe in vonja marihuane iz sosednjega apartmaja.

Oh, ja... Jupiter.


Ja no,meni so napisali takšen dopis:

Spoštovani čestitamo,

Sodelovali ste v Facebook Jupitrovi nagradni igri, ki je potekala v mesecu aprilu in bili izžrebani kot eden izmed dobitnikov druge nagrade.
Kot smo objavili, je druga nagrada možnost brezplačnega koriščenja apartmaja na Pagu v času Student Summer Openinga (5.7. – 9.7.2011) ali brezplačnega apartmaja na Krfu v poletnem času.
Prosila bi vas, da mi v povratnem mailu pošljite vašo telefonsko številko in vas pokličem, da se pogovorimo o načinu koriščenja omenjene nagrade.


Drugače pa se popolnoma strinjam s tabo, čeprav imam sama zelo dobre izkušnje s Pagom, se pa seveda odločam za kakšne manj obljudene kraje na Pagu, kot je Novalja.[sm=smiley1.gif]




Kerensa* -> RE: Jupiter nagradna igra na fb (20.5.2011 8:53:30)

Imam sicer polajkan Jupiter na Facebooku, ampak nazadnje je bilo tako, da so oni objavili, da gredo v žrebanje vsi, ki so polajkali njihovo stran, tako, da nekega hudega sodelovanja ni bilo. Lahko pa, da je bilo tokrat kako drugače.

Aja - poklicali te bodo pa z 070 številke.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.5.2011 9:23:13)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]