Najem apartmaja za celo leto (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


nanaa -> Najem apartmaja za celo leto (21.5.2011 12:49:30)

Ojla,

a mogoče ve katera za kakšene apartmaje ali spletno stran kjer bi se dalo najeti apartma za celo leto ali 2-3 leti, nekje v Istri, Krku - tako da je dosti blizu da lahko hodiš za vikende na morje:), hvala.




PC Baby -> RE: Najem apartmaja za celo leto (3.6.2011 21:18:04)

U, dobra ideja.




rumeno -> Najem apartmaja za celo leto (10.7.2012 11:33:15)

Pozdravljene punce,

če še katero zanima....najem počitniškega apartmaja za celo leto; torej da ga koristite tudi med vikendi in prazniki ter celo poletje. Eden takih je na voljo v Piranu, popolnoma obnovljeno in ravno v fazi dokončanja opremljanja.
Nahaja se v drugi ulici od morja, tako da ga le-to ne doseže v času njegove visoke razine in obilnega dežja; v pritličju (lahek dostop z otroškim vozičkom skozi dvokrilna vrata) širše in zračne mestne ulice.
V neposredni bližini je trgovina z živili, zdravstveni dom, avtobusna postaja, pošta, banka in knjižnica, ter prodaja sladoleda in pizzerije :)

Prijetno poletje
rumenooranzno@gmail.com




majčica1508 -> RE: Najem apartmaja za celo leto (15.7.2012 11:02:25)

Mi smo ga najeli za drugo leto v Sukošanu....smo iz okolice Celja in do dol imamo 4h z umesnimi postanki....
Je pa prva vrsta do morja,za otroke idealno...Čez celo leto lahko hodiš dol,imaš vse kar potrebuješ
Smo pa včeraj prišli domov.........Gremo na Vinico,cestnine je 94kun(12€)........
Komaj čakam avgust,da gremo spet dol..........




nanaa -> RE: Najem apartmaja za celo leto (26.7.2012 23:57:23)

Evo mene iz dopusta...smo potem najeli apartma za  3 mesece (junij, julji, avgust) v Savudriji in ga pridno koristimo. Je luštno ko greš malo domov pa ti ni treba vso kramo vlačt gor pa dol.




*bubi* -> RE: Najem apartmaja za celo leto (30.7.2012 10:34:23)

Koliko pa pride taka najemnina?




Matkurja -> RE: Najem apartmaja za celo leto (30.7.2012 14:39:17)

Hm. Zanimiva tema. Koliko pa potem plačate za celo leto, oz. sezono?




gsatalema -> RE: Najem apartmaja za celo leto (8.8.2012 16:18:41)

Tudi mene zanima..., bilo bi fajn kakšne številke izdat.., (sicer lahko tudi na ZS)
Je še več ponudnikov [sm=smiley1.gif] ?




marta82 -> RE: Najem apartmaja za celo leto (10.8.2012 9:51:30)

To bi pa mene tudi zanimalo. Lahko na ZS.




Stran: [1]